ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Adidas přišel s elegancí

23.01.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Oblečení a vybavení
A A A

adidasVíce stylu

Společnost Adidas , jejíž jméno je téměř synonymem pro sportovní výkon, zahájila nový rok s novou elegantní golfovou módou. Kolekce se jmenuje AdiPURE , na počest zakladatele firmy  Adolfa “Adiho” Dasslera. Kolekce vyjadřující čistý styl je navržená tak, aby se zalíbila typickému návštěvníku country klubu.

V centru nové kolekce  AdiPURE stojí triko s límečkem, vyrobené z  extrémně jemné až hedvábné látky na dotek,  kalhoty z materiálu  CoolMax a česané vlny, které se dělají v černé a stříbrné. Dále jsou tu elegantní svetry, praktické oblečení do deště a boty. 

Nová kolekce je  v porovnání s oblečením od Adidas Golf slušivější a také  o něco dražší. Novinku ale nenajdete jen tak někde, série AdiPURE se dá sehnat pouze v pro-shopech na golfových hřištích a to až od března v USA. U nás  ji tedy můžeme čekat o něco později.

Firma se snaží proniknout i na exkluzivnější trh, návrhářský tým Adidasu kladl velký důraz na detaily krejčovského umění. Například design límců na tričkách byl změněn tak, aby byly na krku pohodlnější a ve výstřihu má čtyř-knoflíkový rozparek místo typického rozparku se třemi knoflíky, který evokuje styl sedmdesátých let. Kalhoty mají uhlazený a rovný předek, můžete je tedy jednoduše nosit i do kanceláře. Společnost si ke spolupráci přizvala italského návrháře, sdělila Patricia Dahan, ředitelka designu  Adidas.

Oblečení AdiPURE je doplněním běžného, levnějšího golfového oblečení Adidas a za účelem odlišení se tedy bude prodávat pouze v golfovém prostředí. Dá se říct, že AdiPURE a Adidas golf je něco jako Lexus a Toyota. Distribuce bude limitovanější, aby odrážela vysoké ambice firmy.

Počet přečtení: 2 386
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017