obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Zuzana Mašínová sedmadvacátá na Mistrovství Evropy žen

02.09.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené

Česká hráčka Zuzana Mašínová (GC Praha) se umístila na pěkném 27. místě (+10) silně obsazeného Mistrovství Evropy 2006. Evropskou mistryní se stala španělská hráčka Mozo Belen (-6). Letošní mezinárodní mistryně ČR Stefanie Endstrasser se umístila, spolu s Marií Verchenovou, na 23. místě o ránu před Mašínovou. Druhá naše reprezentantka Tereza Vavrušková (78,85,74 +24) neprošla cutem.

Zuzka Mašínová, jak jsme u ní zvyklí, podala vyrovnaný výkon v rozpětí čtyř ran ve čtyř kolech, 74,71,74,75. Skore 71 druhého kola, charakteristické sedmi berdíky a sedmi bogey, dokonce znamenalo průběžné 16 místo. Sedmadvacátá příčka v Evropě je pro českou reprezentantku ĺichotivá. Například letošní mistryně Německa Schallenberg skončila před Zuzkou o jedinou ránu, stejně jako Endstrasser a Verchenová.
Tereze Vavruškové se nepodařilo druhé kolo. Výsledek 85 byl příliš vysoký. Ani pěkných 74 v třetím kole už nedohnalo ztrátu. Cut byl +15, Tereza (+24) se nevešla.

Čtyřkolové mistrovství se konalo od středy 30. srpna do soboty 2. září. v Hamburger Golf-Club Falkenstein.