Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Značka Gillette si není jistá, jestli použije znovu Tigera Woodse

27.02.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

WoodsGiletteBob McDonald, generální ředitel Procter & Gamble se po zhlédnutí Woodsovy veřejné omluvy minulý pátek nechal slyšet, že společnost golfistovi přeje mnoho štěstí v jeho pokusech o nepravení své rodinné situace. “Nemá zapotřebí být nyní vyrušován a ani my nepotřebujeme zbytečné rozptýlení,” řekl McDonald told novinářům.

Mezitím přišla stanice WFTV.com v Orlandu s tím, že Woods i jeho žena nabídli osobní omluvu za mediální pozornost rodičům, jejichž děti chodí do stejné školky, jako jejich dvouletá dcera. Woods řekl, že se plánuje ke golfu vrátit, ale neví kdy.

Je pravdou, že turnaje, ve kterých Woods nehraje, obecně utrpěly ztráty na sledovanosti i na penězích z reklam, tvrdí Larry Novenstern, viceprezident společnosti Optimedia. I prezident CBS Sports, Sean McManus, zastává názor, že golf jako takový je na tom ekonomicky lépe s Woodsem. Všichni se tedy těší, až bude zpět.

Pro Procter & Gamble Woods stále vystupuje v reklamách jako jeden z Gilette šampionů, ale v nových reklamách na žiletky a jiné produkty Gilette, najdeme už jen basketbalistu Dereka Jetera a tenisovou hvězdu Rogera Federera bez Woodsse. Tato hvězdná trojice byla použita v reklamních kampaních Gilette minulý rok. Na otázku, jestli golfista bude součástí i další kampaně, McDonald odpověděl, že mají vytypovaných více skvělých tváří a nic není ještě jasné.

Woods podepsal smlouvu se společností v roce 2007. Vedení ale odmítá prozradit jak délku smlouvy, tak i sumu, kterou za podpis Woods obdržel. Na rozdíl od Procter & Gamble společnosti AT&T Inc. a Accenture Woodse opustily ještě v tom samém týdnu, kdy jeho aféra vypukla.

 P&G se těší dobrým ohlasům po zatím jejím největším zapojení do Olympijských her, jako sponzor amerického týmu letos ve Vancouveru a také individuálních sportovců. McDonald zmínil například rychlobruslaře Apola Antona Ohna, který drží rekord v počtu vyhraných olympijských medailí. Procter &Gamble tak získala mnoho pozornosti a lepší feedback než vedení očekávalo.

 

Aneta75P

 

 

Aneta Zárubová