Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

ZKUŠEBNÍ ALAN

25.09.2001 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Mistrovství proběhlo na perfektně připraveném hřišti Am Alten Fliess, za velmi špatných povětrnostních podmínek (8 stupňů, déšť a vítr).
Do cutu prošel pouze Petr Skopový, který se stabilním výkonem 76, 76, 76 umístil na konečním děleném 39. místě. Roman Svoboda nezvládl taktiku hry a v druhém kole končil bogey, bogey, double bogey, čímž se připravil o postup do cutu.
Hráči byli dobře technicky připraveni. Nedostatky se projevily v krátké hře a puttování. Petr Skopový zahrál v posledním kole 5 trojputtů. Např. Stáňa Kopejtková hrála v prvním kole 40 puttů za 18 jamek .

Mistrovství proběhlo na perfektně připraveném hřišti Am Alten Fliess, za velmi špatných povětrnostních podmínek (8 stupňů, déšť a vítr). Do cutu prošel pouze Petr Skopový, který se stabilním výkonem 76, 76, 76 umístil na konečním děleném 39. místě. Roman Svoboda nezvládl taktiku hry a v druhém kole končil bogey, bogey, double bogey, čímž se připravil o postup do cutu. Hráči byli dobře technicky připraveni. Nedostatky se projevily v krátké hře a puttování. Petr Skopový zahrál v posledním kole 5 trojputtů. Např. Stáňa Kopejtková hrála v prvním kole 40 puttů za 18 jamek . Pro ženy byl termín mistrovství předčasný, nebyla možnost předchozí přípravy na venkovním hřišti, např. V Itálii. Obecně lze hodnotit výkon našich hráčů jako dobrý, vzhledem k časnosti termínu turnaje a možnosti přípravy. Hráči by se všeobecně měli věnovat tréninku krátké hry, což je závěr i Keitha Williamse. Technické zajištění výjezdu reprezentace vykazovalo nedostatky. Doprava: Předpokládaný počet hráčů byl přistaven pětimístný automobil s dvěma nouzovými sedadly, bez možnosti uložení zavazadel a výstroje hráčů. Bylo nutné přistavení dalšího vozidla. Ubytování: Bylo zajištěno ve dvou různých místech, vzdálených 8 km, což znamenalo rozdělení týmu. Ubytování mužů bylo nevyhovující, bez vlastního sociálního zařízení. Sprcha a WC (bez teplé vody) byly společné na poschodí. Hráči neměli možnost usušit promočené oblečení a výstroj. Oblečení děvčat: Nebylo jednotné a neodpovídaly poskytnuté velikosti. Míče: Místo avizovaných 40 ks míčů za žetón v koši na drivingu byla skutečnost 24. Hráči se vrátili v neděli večer, kromě Balkové, která po dohodě s trenérem odjela v sobotu. V Praze 30.4.01 Pavel Nič