ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Zázrak na greenu – Klára Spilková v časopise ABC

13.10.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Fenomén Kláry Spilkové zaujal oblíbený časopis pro mladé ABC. V čísle 21 které dnes vyšlo,   je dvoustránkový rozhovor s Klárou Spilkovou. “Zázrak na greenu, černý kůň českého golfu, největší úspěch českého golfu všech dob” , jsou pochvalné věty  populárního “abíčka” pro naši nejlepší golfistku, která má za sebou hvězdnou sezónu. Letos získala dva tituly mistryně České republiky, titul dorostenecké mistryně Německa,  tituly vice mistryně Francie a Turecka, dovedla český tým k vítězství na European Young Masters, byla vybrána do evropského týmu Junior Solheim Cupu  a zažila mnoho dalších golfových úspěchů.

Čtrnáctideník  ABC vydavatelství Ringier oslovuje především školní mládež. Má prodaný náklad přes 50.000 výtisků a  170.000 čtenářů.  ABC je jeden  z nejstarších titulů pro ..náctileté na trhu.  My starší si jej  pamatujeme jako ABC mladých techniků a přírodovědců.  Unie vydavatelů potřetí za sebou udělila časopisu první místo a titul Časopis roku v kategorii Časopis pro mládež.  
Uvedením příběhu čtrnáctileté Kláry Spilkové získává mládež  vzor z neobvyklé sportovní oblasti a další důkaz, čeho lze ve sportu dosáhnout talentem a pílí  ve vlastní věkové kategorii. Klárka Spilková je tak výtečným propagátorem českého golfu ve velmi zajímavé cílové skupině.
Časopis přišel na pulty prodejců v úterý, 13. října.

Odkazy: …. stránky časopisu ABC ……  článek o Kláře ……..  Články s Klárou  Spilkovou  na Golf.cz

Počet přečtení: 1 033
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017