Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Zázrak na greenu – Klára Spilková v časopise ABC

13.10.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Fenomén Kláry Spilkové zaujal oblíbený časopis pro mladé ABC. V čísle 21 které dnes vyšlo,   je dvoustránkový rozhovor s Klárou Spilkovou. „Zázrak na greenu, černý kůň českého golfu, největší úspěch českého golfu všech dob“ , jsou pochvalné věty  populárního „abíčka“ pro naši nejlepší golfistku, která má za sebou hvězdnou sezónu. Letos získala dva tituly mistryně České republiky, titul dorostenecké mistryně Německa,  tituly vice mistryně Francie a Turecka, dovedla český tým k vítězství na European Young Masters, byla vybrána do evropského týmu Junior Solheim Cupu  a zažila mnoho dalších golfových úspěchů.

Čtrnáctideník  ABC vydavatelství Ringier oslovuje především školní mládež. Má prodaný náklad přes 50.000 výtisků a  170.000 čtenářů.  ABC je jeden  z nejstarších titulů pro ..náctileté na trhu.  My starší si jej  pamatujeme jako ABC mladých techniků a přírodovědců.  Unie vydavatelů potřetí za sebou udělila časopisu první místo a titul Časopis roku v kategorii Časopis pro mládež.  
Uvedením příběhu čtrnáctileté Kláry Spilkové získává mládež  vzor z neobvyklé sportovní oblasti a další důkaz, čeho lze ve sportu dosáhnout talentem a pílí  ve vlastní věkové kategorii. Klárka Spilková je tak výtečným propagátorem českého golfu ve velmi zajímavé cílové skupině.
Časopis přišel na pulty prodejců v úterý, 13. října.

Odkazy: …. stránky časopisu ABC ……  článek o Kláře ……..  Články s Klárou  Spilkovou  na Golf.cz