Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Závěrečné zkoušky trenérů české PGA

14.11.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na hřišti GC Praha proběhly 12.-13.11. závěrečné zkoušky tříletého učebního období 2005-2007 studentů PGA. Závěrečnými zkouškami získávají studenti statut plnohodnotného profesionálního trenéra PGA. Zkoušky provádí Five Star Academy pod vedením Petra Němce, za asistence Jana Juhaniaka a pod pedagogickým dohledem Fakulty tělesné výchovy a sportu – katedry sportovních her, v osobě jejího vedoucího Vladimíra Süsse. Zkoušky absolvovala desítka studentů a pokud dopadnou dobře, budou česká hřiště obohacena o další plně kvalifikované učitele golfu.

Péče o kvalitu trenérské základny v ČR je jednou z nejvýznamnějších činností PGA Česká republika (PGA C). Kvalifikovaní trenéři PGA C procházejí nejen základní výukou, která vrcholí právě prováděnými zkouškami. PGA pečuje o jejich další vývoj pravidelnými semináři a setkáními, na kterých jsou znalosti a zkušenosti členů PGA dále prohlubovány a vylepšovány.
Five Star Academy Petra Němce má jako jediná nejvyšší pedagogickou akreditaci evropské PGA pro Českou republiku. (video)

www.pga.cz