ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Závěrečné zkoušky trenérů české PGA

14.11.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na hřišti GC Praha proběhly 12.-13.11. závěrečné zkoušky tříletého učebního období 2005-2007 studentů PGA. Závěrečnými zkouškami získávají studenti statut plnohodnotného profesionálního trenéra PGA. Zkoušky provádí Five Star Academy pod vedením Petra Němce, za asistence Jana Juhaniaka a pod pedagogickým dohledem Fakulty tělesné výchovy a sportu – katedry sportovních her, v osobě jejího vedoucího Vladimíra Süsse. Zkoušky absolvovala desítka studentů a pokud dopadnou dobře, budou česká hřiště obohacena o další plně kvalifikované učitele golfu.

Péče o kvalitu trenérské základny v ČR je jednou z nejvýznamnějších činností PGA Česká republika (PGA C). Kvalifikovaní trenéři PGA C procházejí nejen základní výukou, která vrcholí právě prováděnými zkouškami. PGA pečuje o jejich další vývoj pravidelnými semináři a setkáními, na kterých jsou znalosti a zkušenosti členů PGA dále prohlubovány a vylepšovány.
Five Star Academy Petra Němce má jako jediná nejvyšší pedagogickou akreditaci evropské PGA pro Českou republiku. (video)

www.pga.cz

Počet přečtení: 1 349
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017