Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Začíná Solheim Cup – naše Klára Spilková hrála exhibici

20.08.2009 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Po dvou letech se v jedenáctém vydání Solheim Cupu opět utkají dvanáctičlenná družstva vybraných  hráček USA a Evropy.   Dnešní den byl určen  slavnostnímu zahájení, cvičným kolům a exhibicím, jejichž součástí byla i naše juniorka Klára Spilková. Od našeho zvláštního zpravodaje ze Solheim Cupu Antonína Krčmáře dorazily první zprávy,  první fotografie  a přicházejí další. V roce 2007 se Solheim Cup konal v Evropě, ve švédském Halmstadtu, kde zvítězilo družstvo USA.

 

Na hřišti Rich Harvest Farm probíhaly ve čtvrtek cvičná kola, exhibiční utkání Pro-Junior Challenge veteránek profesionálek s juniorkami z Junior Sohleim Cupu, do kterého byla pozvána i naše Spilková a večer proběhlo slavnostní zahájení 11. Solheim Cupu.
Od našeho zvláštního zpravodaje Antonína Krčmáře dorazilo mnoho krásných fotografií z tohoto bezstarostného dne plného ruchu, veselí a přátelství.
Americké publikum v Sugar Grove si zamilovalo Kláru Spilkovou, půvabnou a sympatickou hráčku z golfově exotické země. Dalo to znát aplausy a skandováním, kdykoli se tato čtrnáctiletá hráčka zapojila do hry. Výrazná a komunikativní Klára obohatila exhibici svoji hrou, bezprostředností a pusou stále od ucha k uchu. Klára si to užívala, spoluhráčky a publikum s ní.   Prohlédněte si fotografie, musely to být nádherné chvíle.

 

Sestava USA:
Kapitánka Beth Daniel, asistentky Meg Mallon a Kelly Robbins
Hráčky: Nicole Castrale, Paula Creamer, Natalie Gulbis, Juli Inkster, Cristie Kerr, Christina Kim, Brittany Lang, Brittany Lincicome, Kristy McPherson, Morgan Pressel, Angela Stanford, Michelle Wie.

 

 

Sestava Evropy:
Kapitánka Alison Nicholas, asistentky Liselotte Neumann a Joanne Morley
Hráčky: Helen Alfredsson, Becky Brewerton, Laura Davies, Tania Elosegui, Sophie Gustafson, Marta Hjort, Diana Luna, Catriona Matthew, Janice Modie, Gwladys Nocera, Anna Nordqvist, Suzanne Pettersen.

Program:
Pátek – dopoledne fourbally   odpoledne foursomy
Sobota – dopoledne fourbally   odpoledne foursomy
Neděle – singly

Nominace do zápasů:

pátek – 21.8. 2009 dopoledne – fourbally
     
USA Stav Evropa
     
 Paula Creamer    Suzann Pettersen
 Cristie Kerr  Sophie Gustafson
 
 Angela Stanford    Helen Alfredsson
 Juli Inkster  Tania Elosegui
 
 Brittany Lang    Laura Davies
 Brittany Lincicome  Becky Brewerton
 
 Morgan Pressel    Catriona Matthew
 Michelle Wie  Marta Hjort

 Odkazy: ….. Hřiště Rich Harvest Farm  ….. Hřiště na satelitní mapě …… Stránky turnaje

foto Antonín Krčmář, exkluzívně pro © Golf.cz