Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

XIII. golfový veletrh – GolfShow 2008

12.02.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V sobotu 15. března v 10 hodin se otevře Veletržní palác Praha 7 v Holešovicích všem příznivcům golfu. Ať už aktivním hráčům nebo těm, kteří o golfu zatím jen přemýšlí a s menšími či většími úspěchy vyzvídají, o čem tento sport je a co vše jim může dát.

Přijďte se, právě Vy, podívat na největší golfový veletrh a porovnat nabídky jednotlivých vystavovatelů, kteří pro Vás – golfisty i negolfisty – připravují speciální veletržní akce, slevy a představení novinek pro novou golfovou sezónu. Mezi největšími vystavovateli opět nebudou chybět About Golf, AZ Golf, Fomei, Full Swing, Golf Adam Steiner, GolfProfi, Honma, Intermedia Grexim, MaxGolf, Mizuno, North Golf Production, Sprint Sport, Reda, UK Kult, Yamato a mnoho dalších významných prodejců golfových potřeb, oblečení, vybavení a simulátorů. Vedle těchto firem se představí i golfové kluby a hřiště, CK s nabídkou golfových zájezdů, pořadatelé golfových turnajů, odborná média, hotely, ale i zdánlivě mimooborové společnosti zaměřené na fitness a wellness, autorizovaní prodejci aut nebo soukromých letadel.

Až se budete cítit unaveni z přehlídky toho nejlepšího, co se na Vás golfisty chystá, můžete posedět u dobré kávy, čaje nebo míchaného nápoje – i takové společnosti se Vás pokusí oslovit a navodit příjemnou atmosféru a zážitek z veletrhu Golf Show 2008.

Budete-li mít dostatek času a energie, nezapomeňte se zastavit na Drivin range, kde Vás budou vyhlížet profesionální hráči golfu se snahou přesvědčit i úplné laiky o kráse tohoto sportu.

Jak už to na výstavách a veletrzích bývá, i Golf Show 2008 pro Vás připravil doprovodný program, v rámci kterého se můžete zúčastnit například odborného vzdělávání v golfové turistice, a to během víkendu 15. – 16. března v 1. patře haly B.

Projekt České golfové federace – Vzdělávání v golfové turistice je součástí aktivit podporující ČR jako novou, neotřelou golfovou destinaci a je výrazem snahy hledat nové cesty v oblasti podpory turistického ruchu, pomoci prosadit vedle „tradičních“ turistických lákadel i nové argumenty do ČR nejen přijet, ale strávit zde více dnů.  Během posledních 10 let vzrostla golfová turistika 2,5x rychleji než běžná „odpočinková“ turistika.  ČR získala v loňském roce světové ocenění  „Neobjevená golfová destinace roku 2007“, a proto lze očekávat větší příliv golfových turistů.  Cílem tohoto projektu je zvýšení profesionální úrovně lidí pracujících v subjektech zajišťujících řetězec služeb tak, aby golfový turista mohl být v golfové destinaci ČR spokojený a rád se sem vracel. Tyto semináře probíhají s podporou fondů EU a Magistrátu hl.m.Prahy, a proto jsou pro účastníky se sídlem v Praze a Středočeském kraji zdarma.

Osobně navštívit a absolvovat kurz, týkající se seznámení s golfem (úvod do tématiky, vývoj ve světě i u nás, historie, základní pojmy) můžete přímo v době konání veletrhu GOLF SHOW 2008. Kurz je určen pro fyzické i právnické osoby pracující nebo podnikající v oblasti cestovního ruchu: golfová hřiště, hotely a další ubytovací zařízení, incomingové cestovní kanceláře, firmy pořádající eventy, kongresy, průvodci, přepravní společnosti, státní správa, zahraniční zastupitelství v ČR. V polední přestávce Vám ukážeme driving range, kde si můžete bezplatně vyzkoušet golf pod vedením profesionálního hráče. Další informace a přihlášky na www.cgf.cz.

Během veletrhu proběhnout také prezentace charitativních projektů, o kterých Vás budeme informovat přímo na veletrhu.

Více o veletrhu GOLF SHOW 2008, včetně seznamu vystavovatelů, se dočtete na www.golfshow.cz.
13. ročník veletrhu GOLF SHOW 2008 nemůžete minout ve dnech 15. – 17. března 2008, v době od 10 do 18 hodin (v pondělí 17. března 2008 bude veletrh otevřen pouze do 17 hodin). Na Vaši návštěvu se těší organizátoři akce a především vystavovatelé ve Veletržním paláci Praha, Dukelských hrdinů 47, Praha 7.

Z archivu Golf.cz

12. ročník 2007
   
11. ročník 2006
   
10. ročník 2005
   
8. ročník 2003
   
7. ročník 2002
   
6. ročník 2001
   
5. ročník 2000

Stránka Golfshow

[Gallery not found]