Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Woodsův caddy necítí, že by byla jeho pozice ohrožena

21.08.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Caddy Tigera Woodse, Steve Williams, popřel dohady o tom, že by bylo jeho místo v ohrožení. V tomto ohledu se, podle svých slov, cítí naprosto bezpečně, i když se momentálně Woods se svou hrou trápí.

Williams reportérům novozélandského rádia sdělil, že s Woodsem zůstávají blízcí přátelé a prý nepřipadá v ´úvahu, že by se jejich pracovní vztah chýlil ke konci, jak mnozí spekulují. Je si také jistý tím, že kdyby něco takového mělo nastat, byl by první, kdo by o tom věděl. „Z mého pohledu nevidím, že bychom se měli rozejít.“

Woods prý také ani nemá v úmyslu měnit svůj klíčový personál, i když se mu nedaří najít formu po své golfové pauze. Podle Williamse, lidé spekulují, protože Tigerovy výsledky nejsou takové, na jaké byli diváci zvyklí. Není pochyb o tom, že to v poslední době neměli ani jeden jednoduché. „Vždy se snažím Tigera podporovat, i v těch nejtěžších dobách, se ke mně choval velmi pěkně,“ doplnil WIlliams.

Novozélandský caddy je také je také optimistický, co se nového Tigerova trenéra švihu, Seana Foleyho, týče. Pevně doufá, že Foley Tigerovu hru znovu oživí. Woods se podle všeho ještě nerozhodl, jestli s ním Foley zůstane. Williams ale přiznal, že se mu Foleyho teorie zamlouvají a věří mu.

Minulý týden na PGA Championship skončil Woods na 28. Místě a týden poté zahrál zatím svůj nejhorší výsledek na 72 jamkách (18 ran nad par) na Bridgestone Invitational v Ohiu. Williams si myslí, že spekulace o tom, že Tiger ztrácí svou schopnost hrát jsou předčasné.

„Nakonec, Tiger Woods je stále Tiger Woods, má na kontě 14 majorů a 71 vítězství na PGA Tour. To už mu nikdy nikdo nevezme,“ dodal Williams. Podle svého caddyho, Woods nyní doufá, že si ho kapitán, Corey Pavin, vybere do amerického týmu na Ryder Cup. „Máme ještě pár týdnů na to, abychom mu dokázali, že na to máme,“ řekl Williams rozhodně na závěr.


Aneta Zárubová