Woodsovo pokání – nebudu hrát

12.12.2009 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

WoodsElin200Světová jednička Tiger Woods oznámil, že na neurčito přerušuje svoji golfovou kariéru, aby se mohl plně věnovat rodině. Přistoupil tak na ultimatum své ženy Elin, která si tuto podmínku dala k odpuštění Woodsova mimomanželského života.  “Chci se soustředit na to, abych byl lepší manžel, otec a člověk,” zdůvodňuje své rozhodnutí Woods.

 
Na svých internetových stránkách Tiger Woods osobně napsal: “Jsem si vědom zklamáni a bolesti, které jsem svojí nevěrou způsobil mnoha lidem, především své ženě a dětem.  Všem znovu opakuji, že hluboce lituji a žádám odpuštění.  Asi už nebude možné napravit škodu, kterou jsem způsobil, ale udělám pro to všechno.
Prosím všechny, své fanoušky dobré lidi z mé nadace, obchodní partnery PGA Tour, mé kolegy hráče o pochopení. Nyní je pro moji rodinu nejdůležitější aby měla čas, soukromí a bezpečí, které potřebujeme pro uzdravení.
Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl vzít si přestávku od golfu na neurčito. Chci se soustředit na to, abych byl lepší manžel, otec a člověk.
Znovu prosím o soukromí pro mojí rodinu a  jsem vděčný všem, kteří projevili obavy a  účast běhenm tohoto těžkého období.”

Počet přečtení: 1 115
Komentáře
 • Huhu napsal:

  nechápu jak někdo kvůli “tomu” může přestat hrát golf, měl by ho hrát ještě víc……….měl by pokoj : ))))))

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Square 300 Golf.cz