Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Woodsovo pokání – nebudu hrát

12.12.2009 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

WoodsElin200Světová jednička Tiger Woods oznámil, že na neurčito přerušuje svoji golfovou kariéru, aby se mohl plně věnovat rodině. Přistoupil tak na ultimatum své ženy Elin, která si tuto podmínku dala k odpuštění Woodsova mimomanželského života.  „Chci se soustředit na to, abych byl lepší manžel, otec a člověk,“ zdůvodňuje své rozhodnutí Woods.

 
Na svých internetových stránkách Tiger Woods osobně napsal: „Jsem si vědom zklamáni a bolesti, které jsem svojí nevěrou způsobil mnoha lidem, především své ženě a dětem.  Všem znovu opakuji, že hluboce lituji a žádám odpuštění.  Asi už nebude možné napravit škodu, kterou jsem způsobil, ale udělám pro to všechno.
Prosím všechny, své fanoušky dobré lidi z mé nadace, obchodní partnery PGA Tour, mé kolegy hráče o pochopení. Nyní je pro moji rodinu nejdůležitější aby měla čas, soukromí a bezpečí, které potřebujeme pro uzdravení.
Po dlouhém rozmýšlení jsem se rozhodl vzít si přestávku od golfu na neurčito. Chci se soustředit na to, abych byl lepší manžel, otec a člověk.
Znovu prosím o soukromí pro mojí rodinu a  jsem vděčný všem, kteří projevili obavy a  účast běhenm tohoto těžkého období.“