Woods si chce »koupit« exmanželku!

17.01.2013 | Pavel Krejča | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Je tu další trhák v příběhu Tigera Woodse (37). Legendární golfista podle magazínu National Enquier touží získat zpátky exmanželku Elin Nordegren (33).

Slavný pár se rozvedl v roce 2010 poté, co se rok předtím provalil Woodsův sexuální skandál. Americká média mu napočítala na dvě desítky milenek, z nichž některé intimní vztah potvrdily, a spekulovalo se o tom, že hráč podváděl na každém kroku.

Woods se veřejně omluvil a na několik týdnů se zavřel na luxusní kliniku. Údajně se tam léčil ze sexuální závislosti. Zhrzená švédská modelka, která dala jednomu z nejlepších sportovců světa dceru Sam Alexis (5) a syna Charlieho Axela (3), však zálety svému muži neodpustila a při rozvodovém řízení vysoudila v přepočtu 2,2 miliardy korun.

Zbláznil se?
Přestože oba rozvedení byli již dáváni dohromady s novými partnery, podle Enquieru je možné, že se dají znovu dohromady. Tiger chce mít prý svoji rodinu u sebe a nabídl Elin, ať si ho znovu vezme. V předmanželské smlouvě by údajně mělo stát, že pokud Woods Nordegren zahne, vyplatí jí odstupné 200 milionů dolarů, v přepočtu čtyři miliardy korun.

Woods měl podle magazínu, specializujícího se na život celebrit, o Vánocích blonďatou krásku dokonce již požádat o ruku. Ona prý souhlasila, ale v předmanželské dohodě požaduje za případnou nevěru sedm miliard korun, tedy více než polovinu Tigerova jmění.

„I když se jeho manažer myslí, že se zbláznil, on je připraven tu smlouvu podepsat a naplánovat datum svatby,“ řekl zdroj časopisu Enquier. „Tiger se nikdy nevzpamatoval z toho, že mu dala Elin kopačky, a snaží se ji získat zpět za každou cenu,“ dodal muž, který si přál zůstat v anonymitě.

Už spolu spí
V poslední době přicházely ze Švédska a z Rakouska zprávy, že si Nordegren něco začíná se švédským hokejistou Douglasem Murraym a Woods se motá kolem sjezdařské královny Lindsey Vonn. Americká média však mají jasno: Tiger a Elin jsou zase spolu a dokonce prý už opět navázali intimní poměr!