Woods jede, má nového sponzora

24.11.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nejenže Tiger nastartoval svou formu a jeho výsledky se rapidně zlepšují, ale také v posledních dvou měsících podepsal dvě smlouvy s novými partnery. Světové značky jsou tedy na Tigera opět připravené. Návrat Woodse do golfové špičky by byl ale také příznivý i pro zvýšení televizní sledovanosti a nárůst zájmu o golf obecně.

Nový švih, nový caddie, nové boty a nyní má Tiger i nový doplněk stravy. Bývalá světová jednička, která kdysi byla tváří mnoha značek, aut, hodinek, video her, finančních servisů i žiletek tento měsíc podepsala smlouvu s Fuse Science, malou floridskou firmou vyrábějící doplňky stravy pro sportovce.

Před pěti týdny Woods podepsal smlouvu i s hodinkami Rolex. Před svými skandály v roce 2009 měl také smlouvy s Accenture, AT &T a Gatorade. Mnoho z jeho partnerů ho ale poté opustilo. Woods, který kdysi vydělával nedostižných 100 miliónů dolarů ročně v globálním světě marketingu, odhalí logo svého nového sponzora na bagu 1. prosince na turnaji Chevron World Challenge.

Woods v telefonním rozhovoru pro USA TODAY prohlásil, že si myslí, že společnost Fuse Science má před sebou velkou budoucnost. „Čím víc jsem se seznámil s produkty, tím lépe chápu revoluční technologii a možnosti, které mi nabízí, a nejen mě, ale i ostatním.

Podle Woodse nabízí firma také řešení pro lidi, kteří neradi polykajít prášky. Nyní prý stačí si dát kapku speciálního preparátu pod jazyk. Jedná se hlavně o preparáty proti dehydrataci na golfovém hřišti. Fuse má několik patentů na co nejrychlejší dodávání minerálů a vitamínů do těla sportovce. Vše potřebné obsahují pouze dvě kapky, které se nakapou pod jazyk.

Woods je nyní ve formě, před dvěma týdny skončil třetí, což byl jeho nejlepší finiš v turnaji od doby, kdy naposledy vyhrál v roce 2009 Australian Open. Minulý týden porazil v singlech Aarona Baddeleho a americký tým tak vyhrál Presidents Cup. Sám Woods si své výkony v poslední době pochvaluje.


Aneta Zárubová