Vzpomínáte?

12.01.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V roce 1999 bylo v Evropě zavedeno euro, Česká republika vstoupila do NATO, Hugo Chávez se stal prezidentem Venezuely a zemřel legendární golfista Gene Sarazen.
V českém golfu kralovala Petra Kvídová. Získala tituly na rány i na jamky. Mistrem ČR na rány se v Mariánských Lázních stal Angličan John Lee, mistrem na jamky Petr Skopový.

Na štiřínském zámku se sešli nejlepší hráči k druhému přátelskému týmovému utkání Východ – Západ, dnešnímu Hanuš Goldscheider Trophy. Tým Východu vedl dnešní viceprezident a kandidát na prezidenta ČGF Zdeněk Kodejš, kapitánem Západu byl dnešní golfový historik Prokop Sedlák. Golf.cz byl už tehdy u toho.

V sestavách najdeme dnes významné profesionální hráče a trenéry. Podívejte se, jak to před třinácti lety slušelo Petru Ničovi, Petru Skopovému, Petru Němečkovi, Alanu Babickému, Jakubu Kučerovi,  Robertu Schovánkovi nebo Květovi Strachotovi.
Na snímcích takové události nechybí legendární prezident ČGF Hanuš Goldscheider s hůlkou, ani mladý a štíhlý Karel Vopička, Jaroslav Kunzl nebo nejznámější český rozhodčí  Václav Janoušek..