Vzpomínáte?

30.10.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jan Ryba, Jiří Korda, Michal Čepelák

Přichází podzim. Ruch na hřištích začne pomalu utichat a golfisté se budou stěhovat do indoorů nebo do teplých krajů. Kadence golfových informací z domova zvolní a nastává doba ohlížení se za uplynulou sezónou.
Server Golf.cz má obrovskou výhodu, že se může ohlížet až do vzdáleného roku 1996, kdy vydal první informaci. Při prohlížení naskočí nejeden potěšený úsměv, když na starých fotkách vidíme  začátky dnešních úspěšných golfistů.  Už tehdy jsme byli u toho.
Pojďme se dnes zahledět dvanáct až patnáct let zpátky do mladých tváří nejen dnešních hrdinů českého golfu, ale i těch nadějí, které se z našeho sportu vytratily.

 

foto © Ivan Paggio
(Článek byl publikován na Golf.cz v roce 2012)

.

Počet přečtení: 3 874
Komentáře
 • Daniel napsal:

  Na mě z tohoto příspěvku s pohřebním názvem “Vzpomínáte?” skoro padá deprese :-) Když se člověk podívá na fotky, tak tam vidí velkou řadu “golfových mrtvol” z pohledu dřívějších českých golfových nadějí, které to v závodním golfu bohužel nikam nedotáhli a mnozí z nich už (doufám, že jen) závodní golf dávno ani nehrají … Kláru Spilkovou tam jako pozitivní příklad bohužel nikde nevidím, ale naštěstí tam je na fotkách alespoň pár “živých golfistů” typu Ondřeje Liesera, kteří se ještě stále snaží výsledkově na mezinárodní úrovni prorazit … Tak jenom doufám, že u podobného článku za pár let budeme podstatně optimističtější …

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  Reklama
  28.6.Mladá BoleGolf.cz Tour
  29.6.Západní ViQuicken Loans National
  29.6.Paris, FraOpen de France
  30.6.BeřoviceGolf.cz Open Tour
  2.7.AlfrédovGolf.cz Open Tour
  6.7.LondonderrDubai Duty free Irish Op
  TOPlist