Vznikla Asociace majitelů českých a moravských golfových hřišť

06.06.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Martin štěpánek

Minulý týden byla ustanovena vznikla Asociace majitelů českých a moravských golfových hřišť (AMČMGH). Prezidentem asociace je Martin Štěpánek,  členy prezidia jsou Stanislav Pros, Pavel Koukol, Jan Hlaváček a Petrt Švrček. Sekretářem asociace je Petr Voráček. Stanovy asociace byly registrovány 10.3.2011.

Členy asociace (24) jsou  aktuálně Albatross, Austerlitz, Beřovice, Cihelny, Čeladná, Čertovo Břemeno, Darová, Dýšina, KarlovyVary,  Kaskáda, Krumlov, Ropice,  Kestřany, Konopiště, Kynžvart, Mladá Boleslav, Mstětice, Mladé Buky, Myštěves, Nová Amerika, Ostravice,  Ústí, Ypsilonka, Zbraslav.

Asociace se jako nezisková bude se věnovat výhradně majitelům a provozovatelům golfových hřišť. Bude právně chránit zásadní profesní zájmy členů a bude významným zdrojem informací a vzdělávání.  
Za svůj dlouhodobý cíl si klade aktivně se zapojit do procesu vytváření nezbytných a potřebných podmínek pro podporu a rozvoj golfového podnikání v České republice.

Asociace na svém vebu uvádí, že vznila jako alternativa k hořehledské České asociaci majitelů golfových hřišť, které je podle právního rozboru stanov řízeno omezenou a nezměnitelnou skupinou osob v čele s Karlem Čelikovským a nezajišťuje  rovnoprávné postavení nově vstupujících členů.

Stránky asociace     Aktuální přehled členů

.