Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Výstava golfových obrazů německé malířky Roswithy Kammerl

14.07.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Výstava obrazů německé malířky Roswithy Kammerl z Mnichova na Golf.cz je otevřena. Potěšte se půvabnými díly mnichovské malířky, která pracuje a žije v golfovém prostředí.

Roswitha Kammerl se narodila roku 1953 v Dolním Bavorsku. Vystudovala German Master School of Fashion a dnes pracuje jako hlavní editor Golf Fee Card International a ve vedení společnosti GOLF TOURS ST. ANDREWS GmbH v Mnichově.
Protože je nadšenou hráčkou golfu, elegantně se jí spojuje práce s koníčkem a v případě Roswithy k tomuto spojení přibývá i umělecké vyjádření. Z jejích obrazů s golfovými motivy (a nejen s nimi) vyzařuje skutečná radost a schopnost vnímat svět v celé jeho pestré škále zážitků, které nabízí. Pro obrazy Roswithy Kammerl jsou typické velké formáty a kombinované techniky – nejčastěji uhel a akvarel. Charakteristická je i silná grafická zkratka. A pokud bych chtěl vyjádřit svůj osobní pocit z obrazů Rozwithy, byla by to právě slova hodně podobná popisu vydařené rány: lehká ruka, švih, krása a úsměv. Jak snadné.
Ať Vám obrázky Roswithy Kammerl udělají radost. Její stránky: www.rosy-kammerl.de

Její půvabná díla najdete v Galerii Golf.cz, do které vstoupíte z odkazu ve vodorovné nabídkové liště nahoře, nebo přímo tudy. [Gallery not found]