obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Výstava golfových obrazů německé malířky Roswithy Kammerl

14.07.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Výstava obrazů německé malířky Roswithy Kammerl z Mnichova na Golf.cz je otevřena. Potěšte se půvabnými díly mnichovské malířky, která pracuje a žije v golfovém prostředí.

Roswitha Kammerl se narodila roku 1953 v Dolním Bavorsku. Vystudovala German Master School of Fashion a dnes pracuje jako hlavní editor Golf Fee Card International a ve vedení společnosti GOLF TOURS ST. ANDREWS GmbH v Mnichově.
Protože je nadšenou hráčkou golfu, elegantně se jí spojuje práce s koníčkem a v případě Roswithy k tomuto spojení přibývá i umělecké vyjádření. Z jejích obrazů s golfovými motivy (a nejen s nimi) vyzařuje skutečná radost a schopnost vnímat svět v celé jeho pestré škále zážitků, které nabízí. Pro obrazy Roswithy Kammerl jsou typické velké formáty a kombinované techniky – nejčastěji uhel a akvarel. Charakteristická je i silná grafická zkratka. A pokud bych chtěl vyjádřit svůj osobní pocit z obrazů Rozwithy, byla by to právě slova hodně podobná popisu vydařené rány: lehká ruka, švih, krása a úsměv. Jak snadné.
Ať Vám obrázky Roswithy Kammerl udělají radost. Její stránky: www.rosy-kammerl.de

Její půvabná díla najdete v Galerii Golf.cz, do které vstoupíte z odkazu ve vodorovné nabídkové liště nahoře, nebo přímo tudy. [Gallery not found]