ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Výstava golfových objektů Jana Schovánka v Golf Centru Liberec

12.02.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V libereckém Golfcentru bude v sobotu, 18. února, zahájena výstava golfových skleněných děl Honzy “Jendise” Schovánka. V sobotu 11.2.2006 v rámci turnaje “Otec a syn v zimě” proběhla “předvernisáž” výstavy golfových objektů Jana Schovánka seniora.
Garantem výstavy je prezident České golfové federace, pan JUDr. Milan Veselý, který měl výstavu původně zahajovat. Jeho nemoc a nepříznivé klimatické podmínky způsobily, že slavnostní otevření výstavy bude v sobotu 18.2.2006.
Již nyní si však zájemci mohou výstavu cca dvaceti objektů, inspirovaných golfovým švihem, prohlédnout (viz. Fotogalerie). Dokonalé výtvarné cítění, sklářská a golfová zručnost Honzy Schovánka mu umožnily precizně zachytit golfový pohyb ve všech jeho dokonalých podobách. Od Honzových, jak sám říká “paňáců”, se nejeden z golfistů může golfový švih učit.
Na slavnostně osvětleném putting greenu Golfcentra budou objekty vystaveny až do 25.2.2006, kdy se výstava přesouvá do hotelu Ambassador do Prahy, dále do Erpetu odkud se vydá na cestu po světě, přes Lichtensteinsko do USA (Los Angeles) a Canady.
Přejeme Honzovi, aby se jeho “paňácové” všude líbili tak, jak se líbí nám, kteří jsme již měli to potěšení výstavu shlédnout.

[Gallery not found]
Počet přečtení: 374
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017