Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Výstava golfových objektů Jana Schovánka v Golf Centru Liberec

12.02.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V libereckém Golfcentru bude v sobotu, 18. února, zahájena výstava golfových skleněných děl Honzy „Jendise“ Schovánka. V sobotu 11.2.2006 v rámci turnaje „Otec a syn v zimě“ proběhla „předvernisáž“ výstavy golfových objektů Jana Schovánka seniora.
Garantem výstavy je prezident České golfové federace, pan JUDr. Milan Veselý, který měl výstavu původně zahajovat. Jeho nemoc a nepříznivé klimatické podmínky způsobily, že slavnostní otevření výstavy bude v sobotu 18.2.2006.
Již nyní si však zájemci mohou výstavu cca dvaceti objektů, inspirovaných golfovým švihem, prohlédnout (viz. Fotogalerie). Dokonalé výtvarné cítění, sklářská a golfová zručnost Honzy Schovánka mu umožnily precizně zachytit golfový pohyb ve všech jeho dokonalých podobách. Od Honzových, jak sám říká „paňáců“, se nejeden z golfistů může golfový švih učit.
Na slavnostně osvětleném putting greenu Golfcentra budou objekty vystaveny až do 25.2.2006, kdy se výstava přesouvá do hotelu Ambassador do Prahy, dále do Erpetu odkud se vydá na cestu po světě, přes Lichtensteinsko do USA (Los Angeles) a Canady.
Přejeme Honzovi, aby se jeho „paňácové“ všude líbili tak, jak se líbí nám, kteří jsme již měli to potěšení výstavu shlédnout.

[Gallery not found]