Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Vyšlo první číslo elektronického golfového magazínu Shot

01.04.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nová, revoluční forma elektronického magazínu vstoupila na golfovou scénu. Graficky přitažlivý, obsahově zajímavý elektronický magazín Shot odešel 1. dubna do e-mailových schránek tisíců abonentů novinek Golf.cz, Teetime, MyGolf a nově přihlášených odběratelů. Shot je nabit nejnovější internetovou technologií, která umožňuje například listování jako v tištěném časopise, nebo spouštění videa. Magazín Shot bude každý týden přinášet zpravodajství ze světového a českého golfu, rozhovory se zajímavými lidmi, informace o hráčích, golfovém vybavení, golfové módě, hřištích, turistice. Zábavnou částí jsou elektronické hry, videa, ankety a soutěže. Na zpravodajství se bude podílet náš server. Magazín Shot je interaktivní, bude reagovat na Vaše podněty. Můžete vkládat svoje příběhy, fotografie a videa.
Shot umí rozlišit registrovaného golfistu, rozpoznat svého čtenáře. Právě jemu a pouze jemu podá golfové informace o jeho hře, výsledcích jeho turnajů a výsledcích vybraných přátel. Nabídne i nastavení oblíbených hřišť. Pomůže tak vybrat z nepřeberného množství informací o turnajích a volných hracích časech ty pravé.
Shot umí rozpoznat člena klubu a poskytnout mu informace z klubového dění.
Magazín Shot vydává společnost Mediaco ve spolupráci se servery Golf.cz, Teetime.cz, MyGolf.cz, Golf-Foto.cz a Pocasinagolf.cz. Magazín je zasílán zdarma.
Aktuální číslo můžete shlédnout na adrese www.shotmag.cz, kde se také můžete přihlásit k bezplatnému odběru.

Magazín vydává vydavatelství Mediaco, nové a progresivní vydavatelství, které se zaměřuje na vydávání komunitních interaktivních magazínů. Tento ojedinělý projekt je v České republice úplnou novinkou a spojuje výhody tiskových a internetových médií v jeden kompaktní a interaktivní produkt.

Přihlášení k bezplatnému odběru magazínu

(přihlášení a prohlížení magazínu vyžaduje naistalovaný Flash Player).
[Gallery not found]