obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Vyšlo první číslo elektronického golfového magazínu Shot

01.04.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nová, revoluční forma elektronického magazínu vstoupila na golfovou scénu. Graficky přitažlivý, obsahově zajímavý elektronický magazín Shot odešel 1. dubna do e-mailových schránek tisíců abonentů novinek Golf.cz, Teetime, MyGolf a nově přihlášených odběratelů. Shot je nabit nejnovější internetovou technologií, která umožňuje například listování jako v tištěném časopise, nebo spouštění videa. Magazín Shot bude každý týden přinášet zpravodajství ze světového a českého golfu, rozhovory se zajímavými lidmi, informace o hráčích, golfovém vybavení, golfové módě, hřištích, turistice. Zábavnou částí jsou elektronické hry, videa, ankety a soutěže. Na zpravodajství se bude podílet náš server. Magazín Shot je interaktivní, bude reagovat na Vaše podněty. Můžete vkládat svoje příběhy, fotografie a videa.
Shot umí rozlišit registrovaného golfistu, rozpoznat svého čtenáře. Právě jemu a pouze jemu podá golfové informace o jeho hře, výsledcích jeho turnajů a výsledcích vybraných přátel. Nabídne i nastavení oblíbených hřišť. Pomůže tak vybrat z nepřeberného množství informací o turnajích a volných hracích časech ty pravé.
Shot umí rozpoznat člena klubu a poskytnout mu informace z klubového dění.
Magazín Shot vydává společnost Mediaco ve spolupráci se servery Golf.cz, Teetime.cz, MyGolf.cz, Golf-Foto.cz a Pocasinagolf.cz. Magazín je zasílán zdarma.
Aktuální číslo můžete shlédnout na adrese www.shotmag.cz, kde se také můžete přihlásit k bezplatnému odběru.

Magazín vydává vydavatelství Mediaco, nové a progresivní vydavatelství, které se zaměřuje na vydávání komunitních interaktivních magazínů. Tento ojedinělý projekt je v České republice úplnou novinkou a spojuje výhody tiskových a internetových médií v jeden kompaktní a interaktivní produkt.

Přihlášení k bezplatnému odběru magazínu

(přihlášení a prohlížení magazínu vyžaduje naistalovaný Flash Player).
[Gallery not found]