Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Vychází nový golfový časopis – Golf & Style Magazin

04.10.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

31. října vyjde nový časopis Golf & Style. Bude oproti ostatním golfovým časopisům přinášet nejen golfové články, ale také spoustu pravidelných lifestylových rubrik ze světa módy, cestování i investic.
Je známo, že standardním čtenářem golfových časopisů jsou především muži do 59 let se středním a vyšším příjmem zastávající manažerskou či ředitelskou pozici nebo soukromí podnikatelé ze středních a větších měst. Golf & Style ale rozhodně má co nabídnout i ženám a vůbec všem lidem, kteří o golfu případně teprve uvažují.

Počáteční tištěný náklad je 7.000 ks a již dnes má časopis přes 1.800 předplatitelů ve spolupráci s golfovými kluby. Další distribuce bude v golfových prodejnách, klubech a samozřejmě také volný prodej ve spolupráci se společností Mediaprint Kapa Pressegroso. Prodejní cena časopisu je stylových 72,- Kč (tedy par hřiště), předplatné stojí parů šest (432,- Kč)

V redakčním teamu je mnoho zkušených novinářů, ať z golfového či lifestylového světa, jako Vít Koďousek, Luboš Klikar, Ilja Ehrenberger, Jan Vinter, Petr Bošnakov a také dámské zastoupení – Bára Bergová, můžete tedy očekávat zprávy a články jak ze zahraniční tak i české golfové scény, o lifestylových jste již četli výše.
Časopis přinese také spoustu zajímavých rozhovorů, namátkou Helena Zeťová, Martin Ručínský a samozřejmě také některý golfových profíků který se pohybuje v našem „českém rybníčku“, v prvním vydání to bude španělský profesionál Jaoquin Millan Navarro.

Dvorními fotografy časopisu je dvojice René Teuber a Robert Vano, věřím že i Vás potěší svým uměním.

Možnosti prezentace v tomto titulu jsou velmi pestré, klasická inzerce v tomto titulu není předražená, ceníková cena standardní celostrany uvnitř časopisu je 90.000,- Kč bez DPH.

Časopis vydává nově vzniklé vydavatelství společnost KRM For You a.s. v čele s předsedou představenstva Michaelem Fridrichem, (dříve obchodní ředitel vydavatelství Atemi s.r.o.).

Kontakt na vydavatele časopisu: michael@golf-style.cz

Webové stránky časopisu [Gallery not found]