Všechno nejlepší Pavle

22.06.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pětašedesátník Pavel Nič

Výrazná osobnost českého golfu, jeden z nejspěšnější golfových trenérů naší země Pavel Nič, dnes dovršil šedesátý pátý rok svého věku. Loni v dubnu oslavil dvacátý rok pedagogického působení a za svojí trenérskou kariérou se může pyšně ohlédnout.

Jeho svěřenci a svěřenkyně bojovali a bojují o nejvyšší tituly na evropských a českých hřištích a v jeho trenérské dílně se připravují další a další talenty.
Aktuálně Klára Spilková, kterou dovedl do nejvyšší evropské soutěže, si skvěle vede na turnaji Ladies European Tour slovenských Tálích, Lucie Hinnerová nedávno získala český jamkový titul, o který zdatně bojovala i další jeho žačka Kristýna Frýdlova.

V minulosti získali jeho žáci desítky amatérských a profesionálních titulů Mistra České republiky i Evropy. Vzpomeňme na Petra Niče, Romana Svobodu, Gabrielu Teissingovou, Petru Kvídovou, Lucii Šarochovou, Kateřinu Krásovou nebo Zuzanu Mašínovou. Prostě nikdo zatím nedokázal to, co on.

Milý Pavle, přejeme Ti do dalších let neutuchající energii a charakteristický humor, mnoho trenérských a osobních úspěchů, zdraví a spokojenost. Českému golfu přejeme mnoho dalších plodů Tvé úspěšné trenérské práce a další desítky mistrovských titulů Tvých žáků.

.