Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Volvo Masters ve Valderramě objektivem Antonína Krčmáře

08.11.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Antonín Krčmář, guru české golfové fotografie, nechyběl na Volvo Masters, vrcholném podniku European PGA Tour. Odehrálo se minulý víkend na Valderramě, nejslavnějším španělském golfovém hřišti. Pojďte znovu prožít prostřednictvím jeho objektivu momenty vrcholového golfu na jednom z nekrásnějších hřišť Evropy a světa.

Volvo Masters vyhrál Angličan Justtin Rose poté, co v rozehrávce porazil krajana Simona Dysona a Dána Soren Kjeldsena. Volvo Masters se učastnil německý hráč české národnosti Alex Čejka, který před koncem sezóny utekl hrobníkovi z lopaty: na poslední chvíli získal ve Scottsdale na Fry´s Open kartu na rok 2008 a vyhnul se tak nutnosti kvalifikace. Od té doby se mu daří, ve Valderramě hrál v pohodě a umístil se na 14. místě. Čejka hraje za Německo, ale jako Čech se těší maximální pozornosti českých médií.

Antonín Krčmář zachycuje většinu zajímavých okamžiků slavného turnaje, jako by uměl být na několika místech současně.
Mistrovství golfové fotografie Antonína Krčmáře je úspěšnou skladbou hluboké znalosti golfu, citu a předvídavosti pro napínavé okamžiky, neobvyklého vnímání krás golfového hřiště a v neposlední řadě absolutní technické dokonalosti jeho snímků.
Proto jeho fotografie najdete ve všech golfových časopisech, prospektech golfových klubů, cestovních kanceláří, CzechTourismu a všech dalších organizací a institucí, které se zabývají golfem.

Další golfové fotografie Antonína Krčmáře najdete na adrese www.golf-foto.cz.

Zpátky na Valderramu. Prohlédněme si obrázky Justina Rose, Simona Dysona, Colina Montgomerieho, Alexe Čejky, majitele Valderramy Jaime Ortíz Patina a dalších zajímavých aktérů španělského turnaje.