ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Volvo Masters Amateur World Final 2007

12.11.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Měsíc listopad byl v golfovém světě ve znaku Volvo Masters. Španělská Andalusie v jednom týdnu hostila nejen profesionální turnaj Volvo Masters, ale i Volvo Masters Amateur.
2. – 3. listopadu se na hřišti Westin La Quinta Golf Resortu uskutečnilo světové finále Volvo Masters Amateur 2007. Celé série turnajů VMA se v letošním roce zúčastnilo 77.000 hráčů z 19ti zemí, na finále ovšem přijelo jen 72 těch nejlepších. Mezi nimi byl i zástupce České republiky Filip Juhaniak, který zvítězil v národním finále, které se konalo 8. září v Mariánských Lázních.

Hráči shledali hřiště La Quinta ve velmi dobré kondici, pěli chválu na rychlé gríny, bojovali s úzkými fervejemi. Všichni měli ale stejnou šanci vyhrát. Naše žhavé želízko v ohni Filip Juhaniak nezklamal a umístil se na krásném 27. místě. V roce 2006 reprezentoval Českou republiku Miroslav Mudra, který dosáhl 38. místa a v roce 2005 to byl Pavel Pilip, který skončil na 44. místě. Filip tedy dosáhl zatím nejlepšího umístění na tomto turnaji za Českou republiku.

Vítězem Volvo Masters Amateur World Final 2007 se stal reprezentant Číny Yun Jian, na druhém místě se umístila usměvaná mladá golfistka z Finska Emilia Ottela, která předvedla jeden z nejkrásnějších švihů turnaje a konečně na třetím místě skončil Tim Teageun z Jižní Korey. Slavnostního vyhlášení se zúčastnil a ceny vítězům předal pan Fredrik Arp Prezident Volvo Car Corporation.

Počet přečtení: 314
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017