DRFG – left
DRFG – right
DRFG – top

Volební a jiné roztodivné turnaje

22.10.2013 | Antonín Ebr | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Domácí turnajový kalendář sice s postupující roční dobou hubne, kreativita pořadatelů nicméně neumdlévá a řada zajímavých názvů turnajů pokračuje i ve volebním týdnu. sestavování nového parlamentu inspirovalo například turnaje Právo volby nebo Lobby 6 jamek.

Golfové podniky mohou být politicky aktuální. Například se již uskutečnily akce Zahajovací putter primátora, Turnaj pana starosty, O pohár starosty Holešova (a dalších osmi českých a moravských měst). Z komunální politiky, kde se hrál i Byrokrat Cup, skočíme rovnýma nohama mezi elitu díky SenatorkaP, Turnaji Top 09 s podporou starostů a Corleone Cupu.

Promotéři se i letos často snažili vydráždit fantazii hráčů, a tak se na serveru objevily Turnaj o velké prachy, Obdarovávací turnaj, Zkouška, Beřovický borec, V jednoduchosti je síla, Námořnický Golf & Termo, Kestřanská výzva, Vlastní cesta, Po stopách mistryně Evropy a Ostravské rány.

Golf v Česku měl ambice reagovat na historická data a důležitá výročí. Turnaje Máme holé ruce, Železná – VŘSR, Státotvorný a poněkud familiární Stableford Sv. Vaška se samozřejmě hrály ve vhodných termínech.

Na budovatelské časy zavzpomínali účastníci turnajů Klement Cup, Svátek golfové práce a Železná sobota. Nesmíme zapomenout na Velikonoce a soutěže Namaluj si své vejce či Turnaj čtyř vajec.

Často se v politice nemůžeme ubránit pocitu, že něco pěkného už dávno skončilo. Svědčí o tom Poslední handicapová leč, Rozlučkový turnaj, Závěrečný kempový, Poslední prázdninový nebo anglický ekvivalent Holiday is Over.

Volby budou jistě boj, a tak se dostáváme ke kontaktním turnajům. Jsou zastoupeny provokativní názvy jako Dívčí válka, Turnaj manažera a greenkeepera proti všem, Young vs. Old, Muži vs. ženy a Děti versus rodiče (prarodiče). O co ale šlo v akci Carmen vs. Jesus Christ Superstar se lze dohadovat, co ale Peřinový turnaj dvojic?

Pro pány unavené žabomyšími válkami byly určeny Hard Core Cup, Péčkový texas scramble, Playboy Cup and Hot Peppers Invitational nebo Podzimní stableford s hodinovou manželkou. Naopak pro dámy se zdály vhodné Voňavkový stableford, Sweet & Sauna Cup, Dámská devítka, Queen of Golf, Golfový turnaj čarodejnic a Dámský slet. Kam ale patří Velká cena klisen?

Dělat si z názvů turnajů legraci si můžeme dovolit, protože se odehrál Sranda Cup a v kalendáři se objevil také Odpustkový turnaj.

Počet přečtení: 1 173
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017