ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Vít Koďousek členem Associtation of Golf Writers

13.02.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Vít Koďousek

Server golfinfo.cz přinesl zprávu o přijetí golfového publicisty a komentátora Víta Koďouska do prestižní anglické Associtation of Golf Writers. Koďousek je prvním členem AGW z východní Evropy.

Pro českou golfovou komunitu je jmenování Víta Koďouska členem AGW poctou – vyjadřuje, že český golf se stává nedílnou součástí vyspělé golfové Evropy, uvádí golfinfo.cz

AGW vznikla v roce 1938, když se skupina 30 novinářů účastnících se tehdy Walker Cupu v St.Andrews rozhodla ustanovit organizaci, která by hájila práva golfových publicistů. Od té doby se organizace rozrostla o řadu velmi významných osobností – v jejích řadách působil Herbert Warren Wind, Donald Steel, Sir Michael Bonallack, Tony Jacklin a další.

Současným prezidentem je známý golfový komentátor Renton Laidlaw a viceprezidenty dělají mimo jiných například Bernhard Langer, Jack Nicklaus nebo Arnold Palmer.

AGW předává každoročně prestižní trofej osobnosti, která v daném roce předvedla mimořádné golfové aktivity. Loni se držitelem trofeje stal Luke Donald, který byl tímto odměněn za skvělou golfovou sezónu 2011.

.

Počet přečtení: 2 556
Komentáře
 • Ota Doležal napsal:

  Gratuluji.

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017