Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

VIRTUÁLNÍ ONLINE GOLF NA INTERNETU…

03.04.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Online golfové zápasy pomocí internetu a počítačové myši umožňuje nový server PgaPowerGames. V roli Tigera Woodse nebo Jaspera Parnevika můžete svádět souboje s dalšími světovým hráči ve virtuální profilize. Hraje se po internetu v prostředí hry EA Sports – Tiger Woods PGA tour 2004.
Dnes je tu něco pro ty, kteří se stale rozhodují zda vyzkoušet golf, či nikoliv. A nebo také pro ty, kterým v zimních měsících nestačí jen simulátory, či driving range, ale i pro ty pohodlné, na které jsou venkovní teploty příliš nízké nebo jen by rádi poznali světové golfové hřiště. Je řeč o virtuálním golfu!!!

Nedávno se na internetu objevil server resp. portál, který dává možnost vyzkoušet virtuální golf. Na adrese pga.power-games.net vytvořili fanoušci tohoto sportu skoro dokonalé prostředí profesionálního golfu. Jako hlavní nástroj využívají hru od firmy EA Sports – Tiger Woods PGA tour 2004.

Tato hra nabízí bohaté možnosti ochutnání sportu, jakým je golf. Můžete trénovat, můžete zkusit štěstí v duelech proti nejlepším hráčům světa, či zkoušet své dovednosti v délce odpalů, přesnosti chipování či puttování. To všechno v prostředí světoznámých hřišť jakými jsou například Avanel, Scottdale, St.Adnrews, Pinehurst, Couer d’Alene či Pebble Beach a několik dalších virtuálních hřišť vytvořených tvůrci hry z EA Sports.

Společnost ve hře budou tvořit ti nejlepší, o kterých slýcháváme denně. Z těch nejznámějších samozřejmě patron hry Tiger Woods, ale i Adam Scott, Jim Furyk, Colin Montgomerie a mnoho dalších. Hru lze hrát jak za kohokoliv z vybraných hráčů nebo se svým nově vytvořeným hráčem, se kterým můžete v módu hry Kariéra postupovat tréninkovými dávkami, turnaji, dovednostními zkouškami až na vrchol golfové kariéry. Zde nebude dělat problém ani duel se samotným Tiger Woodsem.

Pro dokonalý požitek ze hry budou všechny duely komentovány legendární moderátory Davidem Fehertym a Gary McCordem. Budete moci hrát se značkovými holemi, které v již zmiňovaném modu Kariéra, dostáváte společně s nabídkami sponzoringu od takových firem, jakými jsou Nike, PING, Callaway Golf atd.

To nejlepší nakonec!!! Právě na serveru pga.power-games.net vytvořili fanoušci tohoto sportu komunitu, která si to víceméně rozdává mezi sebou. Vznikla tu on-line liga, v rámci které si můžete vyzkoušet vaše schopnosti v této hře proti živým protivníkům. Právě soupeření po internetu dává hře ten správný náboj, mnohdy jsme byli svědky infarktových závěrů, kde se hráči třesou a potí se jim ruce přesně tak, jako by tomu bylo na skutečném hřišti. Odměnou Vám nebude jen kvalitní zábava, ale i velice detailní statistiky jednotlivých her, turnajů a v neposlední řadě uznání protihráčů. Minimálně za zkoušku to stojí, ne???

Více informací o hře Tiger Woods PGA Tour 2004 naleznete
zde
[Gallery not found]