Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Virtuální Augusta bude brzy k mání

05.01.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nápadu, že by členové hřiště Augusta National mohli zpřístupnit své posvátné golfové hřiště ve virtuálním světě, se dříve mnozí smáli. Stalo se tak s mnohými hřišti a nyní si budeme moci virtuálně  zahrát i na hřišti, které je domovem Masters již od roku 1934.

Billy Payne, předseda hřiště Augusta National a společnosti EA Sports v úterý oznámil, že hřiště bude představeno v další edici populární videohry „Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters“. Bylo také oznámeno, že veškeré zisky hřiště z této hry půjdou na konto nově založené nadace Masters Tournament Foundation, která bude ročně investovat do vývoje světového golfu.

Za účelem vytvoření hry pracovali odborníci z EA Sports na Augustě s novou technologií laserového scanu, aby byla hra dokonalou replikou hřiště a zobrazovala každou jamku autenticky. Podle tvůrců byl zaznamenán každý detail od zvlnění greenů, až po azalky. Tato populární hra odpovídá na poptávku po moderní zábavě dnešní mladé generace a zároveň ji spojuje s golfem. Tvůrci doufají, že v mladší generaci vzbudí větší zájem o golf, historii a tradici hry.  

Hrou bude provázet hlas Davida Fehertyho a Jima Nantze a budeme si moci zahrát proti více, než dvaceti profesionálům, či profesionálkám z PGA Tour a LPGA. Pokud si na hru brousíte zuby, Tiger Woods PGA Tour ’12 bude k dostání 29. března na Wii, Xbox 360 a PlayStation3.


Aneta Zárubová