ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

VEČER HANUŠE GOLDSCHEIDERA

29.10.2001 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nadace Hanuše Goldscheidera pro rozvoj golfu zahájila svojí činnost společenským večeremNadace Hanuše Goldscheidera pro rozvoj golfu vznikla 21.6. 2001 v úzké spolupráci s rodinou Hanuše Goldscheidera. Zřizovatelem je Erpet Group a.s., která složila nadační jmění. Úkolem nadace je podpora golfu v České republice, především mládežnického.  Jedním z prvních počinů nadace byl společenský večer Hanuše Goldscheidera. Byl uspořádán v předvečer jeho nedožitých osmdesátých narozenin jako vzpomínka na velikého člověka a jako představení nadace veřejnosti. Večera se účastnil nebývalý počet návštěvníků. Nikdo je nepočítal, ale byly jich stovky. Erpet byl nabitý, ani galerie nestačila. Přišli Václav Klaus, primátor Kasl, starosta Böhm, prezident ČGF Veselý, prezidenti klubů, bankéři, bankovní manažeři, šéfové významných podniků, úspěšní podnikatelé,  reprezentační hráčky, profesionální hráči, prostí lidé, Goldiho přátelé. Měl jich hodně.

Počet přečtení: 1 623
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

VEČER HANUŠE GOLDSCHEIDERA

24.10.2001 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V sobotu 27. října se v pražském Erpetu koná slavnostní společenský večer pořádaný u příležitosti nedožitých 80. narozenin dlouholetého prezidenta České golfové federace Hanuše Goldscheidera.
V úzké spolupráci s ČGF, společností Erpet Group a.s. a agenturou Echo převzala organizaci večera nově založená Nadace Hanuše Goldscheidera pro rozvoj golfu.
Večer má věnovat vzpomínku této veliké postavě českého golfu, seznámit golfovou veřejnost s činností nadace a získat přímou i nepřímou podporu účastníků při naplňování jejích cílů .
Bližší informace sekretář nadace ing. Simaichl tel. 02-5732 1177 Continue reading “VEČER HANUŠE GOLDSCHEIDERA” »

Počet přečtení: 0
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017