ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

V zajetí golfu na Pankráci

10.04.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Silný nástroj propagace spustilo Obchodní centrum Arkády Pankrác. Osmého dubna se Arkády na tři neděle proměnily v golfové hřiště. Ve dvou patrech nákupního centra jsou umístěny samostané stánky, každý s jednotlivým prvkem golfu, puttování, chipování, driving, simulátor apod. Uprostřed centra je umístěno velké kruhové pódium se čtyřmi jamkami, na kterých probíhá soutěž o pobyt v luxusním resortu na Floridě.

Tuto neděli probíhala exhibice Davida Cartera a ukázka Urban golfu, městského golfu, zajímavé verzi golfu, o které hovoříme v samostatném článku.

Akce “V zajetí golfu” nepodbízí nic ke koupi, návštěvníka k ničemu nenutí. Podívej se a bež dál, nebo si kup žeton, zkus si golf a pak už je to na tobě. Těm, kteří projeví zájem o výuku, poradí přítomní profesionální trenéři.

Při četnosti návštěvníků tohoto zařízení bude propagační zásah akce významný. Budoucí golfisty nikam neláká. Naopak přichází za nimi do jejich prostředí a dává ochutnat, že golf může zkusit opravdu každý. Ochutnávku doprovází bonbonky v podobě desítek výher a atraktivní hlavní cenou.

Nic není samoúčelné. Arkády  touto akcí zatraktivní nabídku svých služeb a zvýší  prestiž na přesyceném trhu nákupních center. Kéž se pořadatelů tato akce vyplatí. Probíhá od 8. do 30. dubna.Počet přečtení: 3 092
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017