Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

V pražském Motole opět na devět greenů

22.08.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

V Golf Club Praha Motole se opět hraje na všech devět greenů. Skončila generální rekonstrukce tří jamkovišť, která motolské hřiště vyřadila na větší část sezóny. V pátek 20.8. byly nové greeny slavnostně vyzkoušeny členy GCP, při miniturnaji Nových greenů. Nové jamky dávají Motolu jinou kvalitu. Jsou členité, podstatně větší a rychlejší.

Rekonstrukce greenů trvala přes půl roku, z toho více jak dva měsíce se čekalo na růst trávy. Léto trávě příliš nepřálo. Buď bylo chladno nebo sucho, rostla pomalu, proto byly greeny otevřeny o měsíc později, než předpokládal termín. Konec dobrý, všechno dobré. V Motole se hraje opět naplno a hned první neděle to dala znát na návštěvnosti. Od desíti hodin nebyl volný startovní čas.
První pohyb na nových greenech byl vyhrazen členům GCP. Páteční devítijamkový turnaj hráli pouze členové GCP a hosté z řad partnerů.
Od soboty, kdy se na hřišti odehrál první komerční turnaj, je Motol opět plně přístupný také návštěvníkům. S otevřením greenů se vstupní fee vrátilo na původní výši .