Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

V Praze a okolí tají ledy. Golfová hřiště zahajují spolupráci.

29.10.2018 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice Novinky
A A A

PGC_logo_650

Představujeme čtenářům a golfistům nový a unikátní projekt pěti golfových hřišť (Černý Most, Mstětice, Loreta Pyšely, Zbraslav a Beřovice), který je spuštěn právě dnes! Tato pětičlenná „parta“ se rozhodla ukončit spolupráci s virtuálními kluby a postavit se na vlastní nohy. Jedná se o jedinečnou nabídku nejen pro pražské golfisty.

Výsledkem je produkt, se kterým si mohou golfisté v průběhu roku 2019 za cenu od 6 290 Kč sedmkrát zahrát na mistrovských hřištích.

Existují 2 varianty karet, které si hráči mohou zakoupit na recepcích jednotlivých hřišť, přes server TeeTime nebo GolfCut.

Pro více informací čtěte dále a také navštivte webové stránky Prague Golf Card!

Prvních 100 hráčů, kteří si kartu pořídí na recepci Resortu Black Bridge, mají navíc možnost si zakoupit zvýhodněné členství na rok 2019 s 50% slevou – tj. za 1 500 Kč. Podrobnější informace o členství naleznete zde.

 

V Praze a okolí tají ledy. Golfová hřiště zahajují spolupráci.

Prague Golf Card poskytne hráčům nejvýhodnější nabídku hry v Praze a v blízkém okolí.

Pojmy jako jsou “spolupráce, schopnost kompromisu, nebo dlouhodobá společná vize“ zatím nebyly českému golfu příliš vlastní. Z části to jistě bylo jeho překotným vývojem, částečně za to mohla naše podnikatelská i sociální nedospělost. Jak jinak si vysvětlit, že regionální i čistě lokální golfové karty, které jsou zcela běžné od Rakouska a Německa dál na západ, u nás nevznikly. Pokud zde byly takové snahy, měly až na výjimky jepičí život.

Prague Golf Card je první vlaštovkou dlouhodobé spolupráce a společné vize, která je v českém golfovém prostředí ojedinělá. Naznačuje, že se časy mění. A to je především pro golfisty dobrá zpráva. Prague Golf Card vznikla díky spolupráci pěti oblíbených hřišť z Prahy a blízkého okolí. Golfové resorty Black Bridge, Loreta Pyšely, Prague City Golf Zbraslav, Mstětice a Beřovice si uvědomily, že dozrál čas ke změně. Rozhodly se k radikálnímu kroku. Rozvázaly spolupráci s virtuálními kluby. To byla nutnost pro možný budoucí úspěch Prague Golf Card. Po měsíci jednání připravily nejen pro pražské golfisty produkt, se kterým si mohou za cenu od 6 290 Kč sedmkrát zahrát v průběhu sezóny 2019 na svých mistrovských hřištích. Nabídka reflektuje fakt, že se hráči často nechtějí vázat k jednomu hřišti a přináší cenově velmi dostupnou variantu hry na hřištích, která jsou oblíbená pro svou vysokou kvalitu hracích ploch i služeb. Zároveň ale golfisté nechtějí cestovat za hrou déle než hodinu a to všechna hřiště Prague Golf Card při cestě z centra Prahy splňují.

Celý projekt vznikl ve spolupráci se společností Tee Time SE, která zajistí jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném a moderním uživatelském rozhraní. Vše bude probíhat v  dobře známém prostředí rezervačního systému Tee Time. Zakoupení Prague Golf Card je možné také na recepcích pěti spolupracujících hřišť a to například ve formě dárkového poukazu k Vánocům.

Prague Golf Card je krokem k budoucí dlouhodobé spolupráci, ze které budou profitovat golfisté v Praze a okolí. Pro hráče, kteří si zakoupí Prague Golf Card, bude mimo jiné připravena série golfových turnajů na těchto pěti hřištích. O další nápady není nouze, ale následující rozvoj PGC vyplyne především z ohlasů hráčů. Aby Prague Golf Card nebyla jen výstřelem do tmy, je spolupráce smluvně potvrzená na tři roky. Celý projekt ale počítá minimálně s pětiletým horizontem, ve kterém by se měla nabídka směrem k hráčům nadále rozšiřovat.

Věříme, že Prague Golf Card je dalším důvodem, proč se těšit na golfový rok 2019.

Přejeme Vám pěknou hru z Lorety, Černého Mostu, Zbraslavi, Mstětic a Beřovic.

 

 Co je Prague Golf Card?

 Nejvýhodnější nabídka hry v Praze a okolí!

  • Celkem 7 her na 18 jamek na 5ti mistrovských hřištích
  • 1 hra na každém z hřišť plus dvě volitelná fee
  • Možnost využít hry v rámci turnajů Prague Golf Card Tour
  • Karta je na jméno a je nepřenosná

Ceny a typy karet:

Po – čt                 6 290Kč

Po – ne                7 590Kč

 

A4_PGC.indd