Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

V poslední verzi videohry Tiger Woods PGA Tour 11 hrají i naháči

26.01.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nedávno představená videohra společnosti EA Sports, Tiger Woods PGA Tour 11, jejíž uvedení ozdobilo titulky novin po celém světě, čelí již prvním stížnostem. Hra veřejnost zaujala, jelikož herní gigant EA Sports v poslední verzi poprvé v historii uvedl hřiště Augusta National. Nicméně, nyní čelí společnost Electorinic Arts Sports pomluvám. Stalo se tak, poté, co jedna britská hráčka uvedla, že postava, do které se ve hře vtělila, se v jednu chvíli objevila do půlky těla nahá.

Britka, Jo Eley, která případ oznámila, uvedla pro britský deník The Sun, že virtuální hráčka, která ve hře představovala její počítačové ztělesnění, se při jednom odpalu najednou objevila nahá. Deník dokonce přinesl fotografie pořízené z videohry, kde je hlavní postava opravdu pouze v bílých kalhotách.

Na svoji obhajobu vydala společnost EA Sports vyjádření, ve kterém tvrdí, že vše intenzivně prošetřili a jsou si jisti, že situace, která v jejich nové hře nastala, není možná. Pravděpodobné ovšem je, že se jednalo o falešnou kopii hry. Odborníci zjistili, že byl model hráčky nejspíš modifikován následkem hackerství.


Aneta Zárubová