Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

V Mladé Boleslavi startuje II. ročník Samsung Indoor Tour

08.12.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Samsung Indoor Tour  2008/2009 startuje prvním turnajem – St. Andrews Cupem již 13. 12. 2008 a máte se opravdu na co těšit. Golf Mladá Boleslav a partner celé tour – společnost Samsung si pro Vás připravili pár milých překvapení. Oproti loňskému ročníku, kdy se hrálo šest turnajů, se v tom letošním odehraje celkem devět turnajů. Změna zasáhla i pravidla tour. Stejně jako v loňské Samsung Indoor Tour  bude hrát na rány s vyrovnáním, pro vyrovnání se bude používat polovina hráčova HCP.

A teď velké pozor, bude se hrát na úpravu „Zimního Hcp“. Hráč začne Samsung Indoor Tour  s vlastním aktuálním HCP a po odehrání daného kola se mu HCP upraví dle Hendicapového systému EGA 2008 a hráč tedy získá nový Zimní Hcp.

Všechny turnaje se odehrají ve dvou kategoriích: A (společná HCP 0 – 27), B (společná HCP 27,1 – 54). V obou kategoriích každého turnaje budou vyhlášeni a odměněni hráči na 1. – 3. místě. Vítězem jednotlivých kategorií jednotlivých turnajů se stane hráč či hráčka s nejnižším počtem ran po odečtení poloviny Zimní Hcp.

Do konečného pořadí Samsung Indoor Tour 2008/2009 bude každému hráči započteno 6 nejlepších výsledků.
V každé z vypsaných kategorií budou vyhlášeni hráči na 1. – 3. místě, kteří obdrží velmi lákavé a hodnotné věcné ceny od partnera turnaje, společnosti Samsung. Absolutním  vítězem celé Samsung Indoor Tour  se v dané kategorii stane hráč či hráčka s nejnižším součtem výsledků z nejlepších šesti turnajů.

Dovolte nám, abychom vás srdečně pozvali na letošník ročník Samsung Indoor Tour. Celá tour a tedy i jednotlivé turnaje jsou otevřeny všem hráčům a hráčkám a dokonce i těm, kteří nejsou držitelé HCP 54. Způsob jakým se hráč bez HCP může zúčastnit turnaje a všechny ostatní podrobnosti se dozvíte na www.golfmladaboleslav.cz.

Těšíme se na vás

Golf Mladá Boleslav