ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

V Japonsku Woods ožil

22.11.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Tiger Woods neměl příliš vydařenou sezónu. Nakonec se však stejně dočkal vítězství na Phoenix Dunlop v Japonsku. To World Cup v Seville ovládli naprosto přesvědčivě hráči z rydercupového týmu Evropy, kteří obsadili všechna místa na stupních vítězů.

Japan PGA Tour – Dunlop Phoenix
Phoenix Country Club, Miyazaki, Japonsko

Turnaj v japonském Miyazaki přivítal ve startovním poli také někdejší světovou jedničku Tigera Woodse. Dunlop Phoenix je nejlépe dotovaným kláním na japonské PGA Tour a vedle nejlepších asijských hráčů zde často vídáme i zahraniční hvězdy. Tiger Woods však nepůsobil jen jako ozdoba turnaje, ale hned od prvních kol se ujal vedení. Letošní sezóna mu nevyšla podle jeho představ, když zapsal pouze jediné vítězství na PGA Tour. V Japonsku se mu však dařilo. Zahrál všechna čtyři kola pod 70 ran a chvílemi to vypadalo, jako za starých dobrých časů – dominantní Woods nechává ostatní pouze bojovat o stříbro! „Cítím se výborně,“ říkal Woods po vítězném turnaji. „Se všemi těmi změnami, které jsem udělal na své technice to byla jen otázka času.“ Woods nakonec vyhrál s náskokem osmi ran. Stříbro si připsal domácí Ryoken Kawagishi a třetí skončil známý Korejec K.J.Choi.
Výsledky:
1. Tiger Woods -16 65-67-65-67-264
2. Ryoken Kawagishi -8 71-67-69-65-272
3. K.J. Choi -6 72-66-71-65-274


WGC – World Cup
Real Club de Golf Sevilla, Sevilla, Španělsko

Posledním turnajem série World Golf Championship byla soutěž dvojic. Ve španělské Seville se nejlépe vedlo Angličanům, kteří ve složení Paul Casey a Luke Donald nakonec dokázali strhnout vedení na svou stranu až v posledním kole. O jedinou ránu porazili domácí duo Sergio García – Miguel Angel Jiménez. Třetí skončili Irové Paul McGinley – Padraig Harrington. Na stupních vítězů tak stála přesně polovina rydercupového týmu Evropy z letošního roku.
Výsledky:
1. Anglie -31
2. Španělsko -30
3. Irsko -28
4. Jižní Afrika -25
5. Rakousko -23
5. Holandsko -23

Počet přečtení: 284
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017