ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

UŽ SE HRAJE, HENDIKEPY SE HÝBAJÍ

06.04.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Zahájení v Cihelnách. Tolik těšené první turnaje odstartovaly sezónu 2002. Prvních byl nejspíše handicapová středa na Karlštějně, alespoň podle federačního serveru. Mike Ordnung si tam hned zhoršil o jednu desetinku. Další turnaje proběhly v sobotu ve Slavkově, Poděbradech a Cihelnách. Počasí, které celý týden slibovalo víkendovou pohodu, se však sobotu vrátilo o měsíc zpět a zahrozilo, že tak lehké to golfisté zjara mít nebudou. V Cihelnách museli počkat na rozmrznutí greenů a v Ostravě zrušili první kolo úplně. Jedinou jistotu sucha a tepla tak má první zahajovací turnaj Family Cup, který se hraje v neděli v Erpetu na simulátorech, pod střechou.
Podívejme se do Cihelen, na sobotní zahajovací turnaj .
Zahájení řídil ing. Xuan Long Le, ředitel nového vlastníka cihelenského areálu, firmy Astoria Invest. Long Le informoval hráče a hosty o budoucím vývoji hřiště a zamýšlených investicích. Noví členové budou do nového Astoria Golf Clubu Cihelny přijímání až po dokončení výstavby zázemí. Le zdůraznil svůj záměr úzce spolupracovat s Českou golfovou federací a ostatními kluby, především v blízkém okolí.
Turnaje se účastnilo přes 60 hráčů, start byl pozdržen kvůli již zmíněnému čekání na rozmrznutí greenů. Až kolem desáté vylezlo sluníčko, které osvítilo malebnou krajinu říčky Teplá.
Mezi hosty a hráči byl i prezident GC Karlovy Vary Vlastimil Argmann, ing. Karel Vopička za Českou golfovou federaci a Dieter Kartmann, generální manager Karsten-Ping Germany, s rodinou.
Novým marketinkovým partnerem Astoria GC Cihelny je firma Ragtime Oldy Uhra a Míši Štěpánkové. Novým nájemcem cihelenského proshopu je pražská Intermedia.

Počet přečtení: 465
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017