Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

ÚNOROVÝ GOLF DIGEST V PRODEJI

01.02.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Vážení milovníci a přátelé golfu! Zatrhněte si prosím v kalendáři pondělí 2.února, protože ten den vychází nové číslo časopisu GD – oficiální české verze ve světě nejpopulárnějšího golfového magazínu Golf Digest.
Únorové číslo magazínu GD je opět plné informací, nápadů a rad, které jinde nenajdete a nikdo, kdo miluje golf, si ho nesmí nechat ujít. Poradíme vám, co si před nadcházející sezónou připravit do bagu – přinášíme totiž přehled holí a míčků roku a předvedeme vám, jak slouží nejnovější technologie při zlepšení hry. Naši hrající redaktoři vám ukáží, jak si poradíte se šlajsy , jak vyrovnáte úderovou plochu hole, jak se dostanete z „pohřbení“ v bankru, jak jemně doladíte pitch a najdete zde také podrobně rozkreslenou pohybovou sekvenci švihu. Pomůžeme vám také překonat hranici 100, 90 a 80 ran a ukážeme vám 8 báječných golfových cviků. O své pocity a zkušenosti se s vámi podělí Jim Furyk a český amatérský hráč číslo jedna Roman Svoboda.
V GD číslo 2/2004 najdete také nejlepší hráče sezóny, minitest simulátorů, špičkové nástroje pro čištění greenu, reportáž Víta Koďouska z Evropské juniorské golfové Tour a o golfové etiketě vás poučí Svatopluk Richter. Připomeneme si také osudy světové golfové legendy českého původu lady Luisy Abrahams. Nezapomeneme ani na správné oblečení – tentokrát to budou svetry.
To vše a ještě mnohem více najdete na 110 stranách únorového čísla časopisu GD – Golf Digest, které vychází v pondělí 2.2.2004. Více informací na www.golf-digest.cz.
Redakce GD vám přeje hodně golfových a životních úspěchů.
[Gallery not found]