U.S. Kids Golf Tour 2011 – finále na Nové Americe

23.08.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Letošní finále U.S.Kids Golf Tour 2011 na Nové Americe  bude s Klárou Spilkovou. 
Tříkolový finálový turnaj U.S.Kids Golf Czech Open Championship 2011 ukončí již VI. ročník této turnajové série. Opět se bude bojovat o hrací karty na evropský a světový šampionát v roce 2012. Není nasnadě nevzpomenout právě letošní vynikající úspěch letošního roku na evropském šampionátu ve Skotsku, kde naše naděje přivezli celkem 6 medailí.
Motivace dětí je dvojnásobná, příkladem může být Šimon Zach, který ještě loni odehrál dva turnaje U.S.Kids Golf Tour a právě na U.S.Kids Golf European Championship vybojoval druhé místo. V letošním ročníku Czech Open 2011 na Čeladné bojoval jako tygr o postup mezi nejlepší hráče a zahrát si finálová kola. Scházely jen dvě rány ke splnění tohoto snu, ale vystoupení tohoto odpovědného a nadějného hráče může být příkladem pro náš mládežnický golf.

Na účastníky letošního finále čeká jedna lahůdka. Svou účast přislíbila naše nejlepší hráčka Klára Spilková. V sobotu 27.8.2011 mimo klasické autogramiády, odehraje účastnice Ledies European Tour s dětmi exhibiční kolo.

Program finále