ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Týden mezinárodního golfu v Praze, presented by Cisco

27.07.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Vrcholná událost nesoutěžního golfu probíhá tento týden v Praze. V rámci Mezinárodního týdne golfu (IGW), organizovaného Alanem Babickým, přijely do Prahy špičkové osobnosti světového golfu. Osobní trenér Tigera Woodse Američan Hank Haney, přední italský profesionální hráč Costantino Rocca, trenérka švédského národního týmu, bývalý caddy Nicka Falda Fanny Suneson a manažer Alexe Čejky Australan Richard Rayment. Akce se účastnil Petr Němec, viceprezident PGA, a zakladatel Five Star Academy. Tyto významní představitelé světového golfu přijeli do Prahy předat svoje zkušenosti české veřejnosti.

Sama skutečnost, že se tyto osobnosti objevily v Praze je téměř neuvěřitelná. V rámci Mezinárodního týden golfu vyučovali na Karlštejně a v Čechii účastníky IGW.

Hank Haney, a Costantino Rocca poskytli na Karlštejně golfovou kliniku účastníkům akce. Asi málokterému smrtelníkovi se v těchto končinách podaří sdílet s Tigerem Woodsem, byť na půl dne, stejného trenéra, stejně tak si zahrát pár jamek s italským golfovým idolem Costantinem Roccou.
Možnost účastnit se přednášky Hanka Haneye o tom, jak pracuje s Tigerem Woodsem bude mít český trenér nebo hráč také málokdy za život.

Fanny Suneson uskutečnila přednášky na téma Strategii hry předních světových hráčů a Moje Práce na Tour s Nickem Faldo.

Richard Rayment uskutečnil přednášku Sportovní management a struktura příjmů tour hráče.

Tento programový balík vysoké informační hodnoty pro českého golfistu, profesionálního hráče i manažera sledovala především odborná veřejnost a media. Akce byla přístupná i široké veřejnosti.

Počet přečtení: 2 311
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017