Turnajový kalendář Black Bridge

03.04.2018 | Veronika Berkova | publikováno v rubrice Novinky
A A A

I v sezóně 2018 si pro Vás na Černém Mostě připravili pěknou řádku golfových akcí. Hlavní turnajovou sérií je opět Cool Golf Tour, kterou tvoří střídavě sobotní a nedělní turnaje. Túra vyvrcholí velkým finále v neděli 14. října. Dámy se mohou těšit na turnaje Ladies Days a pro seniory je připravena ve spolupráci se Mstěticemi zase Prague Senior Golf Tour. Novinkou je Mini Myš – devítková túra pro děti. Každé úterý si pak pravidelně můžete přijít zahrát na hendikepový den.
..

Základní informace k jednotlivým túrám:

COOL GOLF TOUR

Víkendová celosezónní Tour otevřená pro všechny hráče. Začíná se již v neděli 15. dubna! Soutěží se ve třech kategoriích a hraje se o hodnotné ceny, jako jsou například permanentky na vstupy, golfové pobyty, tréninkové balíčky apod.  Hodnoceno bude 6 nejlépe odehraných turnajů, kdy se 2 nejlepší výsledky škrtají. K celkovému součtu 4 turnajů (odehraných před finále) pak bude připočten dvojnásobek výsledku v závěrečném turnaji.

Pro více informací navštivte webové stránky: https://www.grcm.cz/cs/turnaje/cool-golf-tour/

PRAGUE SENIOR GOLF TOUR

Začíná se již 18. dubna! Turnajová šňůra pro seniory (ženy od 50 let, muži od 55 let) o 12 turnajích, které se konají na Černém Mostě a nově i ve Mstěticích. Soutěží se ve dvou kategoriích. Hodnotit se bude 6 nejlépe odehraných turnajů, vždy 4 ze hřiště Black Bridge a 2 ze Mstětic. Každý hráč může během sezóny odehrát i více turnajů a postupně si své skóre zlepšovat. Muži hrají ze žlutých odpališť, ženy z červených. Šest nejlepších hráčů v každé kategorii získá zajímavé ceny – golfové pobytové zájezdy, feečka apod.

Pro turnajový kalendář i více informací navštivte webové stránky: https://www.grcm.cz/cs/turnaje/prague-senior-tour/

LADIES DAYS

Dámská túra na Černém Mostě! Začíná se již 20. dubna. Akce pro něžnější pohlaví, celkem 4 turnaje s bohatým poturnajovým programem. Připraveny budou ochutnávky, módní přehlídky, prezentace kosmetiky a další zajímavé akce. Turnaje nejsou omezeny golfovým hendikepem. Přijďte si golfově odpočinout a užít si pohodový den s kamarádkami.

Pro více informací o ryze dámském turnaji navštive stránky: https://www.grcm.cz/cs/turnaje/ladies-days/