ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Turnaj Faldo Series v Čechách

06.12.2010 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V létě se na hřišti v Telči uskuteční turnaj pro mládež do 21let z řady Faldo Series, kterou každoročně absolvuje více než 5.000 talentovaných hráčů po celém světě, chlapci a děvčata ve věku 12 až 21 let.  Série má vyhledat a podpořit budoucí šampiony.
Z mnohých vítězů Faldo series jsou dnes významní profesionální hráči jako např. Nick Dougherty, Marc Warren, Rory McIlroy, Oliver Fisher, Yani Tseng a Melissa Reid.

Práva na pořádání turnaje Faldo Series v České republice získala společnost CZ Golf. České mistrovství Faldo Series se uskuteční  1 a 2. července 2011 na hřišti v Telči.  Turnaj je vyhrazen amatérským hráčům a propozice budou upřesněny  později.
Vítěz tohoto turnaje postoupí do světového finále v severoirském Lough Erne, kde se setká 80 hráčů. Pokud zvítězí  dívka, postoupí přímo do Ladies European Tour, a pokud to bude chlapec, postoupí do některých významných turnajů, pravděpodobně do European PGA Tour.  

Tuto skutečnost na dnešní tiskové konferenci oznámili manažer Faldo Series Kerry McDonald  (na snímku vlevo)  a  zástupce CZ Golf  pan Petr Švrček (na snímku vpravo).  Manažerem turnaje bude Zdeněk Jedlička.


Odkazy:    ….. Faldo Series …. CZ Golf ….. GC Telč 

Počet přečtení: 2 384
Komentáře
 • Jirka napsal:

  Jenom je škoda, že se ve stejném termínu hraje Mistrovství ČR žáků a kadetů :o(

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017