Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Turnaj Faldo Series v Čechách

06.12.2010 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

V létě se na hřišti v Telči uskuteční turnaj pro mládež do 21let z řady Faldo Series, kterou každoročně absolvuje více než 5.000 talentovaných hráčů po celém světě, chlapci a děvčata ve věku 12 až 21 let.  Série má vyhledat a podpořit budoucí šampiony.
Z mnohých vítězů Faldo series jsou dnes významní profesionální hráči jako např. Nick Dougherty, Marc Warren, Rory McIlroy, Oliver Fisher, Yani Tseng a Melissa Reid.

Práva na pořádání turnaje Faldo Series v České republice získala společnost CZ Golf. České mistrovství Faldo Series se uskuteční  1 a 2. července 2011 na hřišti v Telči.  Turnaj je vyhrazen amatérským hráčům a propozice budou upřesněny  později.
Vítěz tohoto turnaje postoupí do světového finále v severoirském Lough Erne, kde se setká 80 hráčů. Pokud zvítězí  dívka, postoupí přímo do Ladies European Tour, a pokud to bude chlapec, postoupí do některých významných turnajů, pravděpodobně do European PGA Tour.  

Tuto skutečnost na dnešní tiskové konferenci oznámili manažer Faldo Series Kerry McDonald  (na snímku vlevo)  a  zástupce CZ Golf  pan Petr Švrček (na snímku vpravo).  Manažerem turnaje bude Zdeněk Jedlička.


Odkazy:    ….. Faldo Series …. CZ Golf ….. GC Telč