Turnaj LET na Dýšině získal titulárního sponzora

03.07.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Mimořádná tiskovka Sberbank Goram

Společnost Goram, promotér turnajů Ladies European Tour a LET Acces na českém území, oznámil spojení s bankou Sberbank CZ jako titulárním partnerem akce Pilsen Golf Masters. Učinil tak na dnešní mimořádné tiskové konferenci. Sberbank dodá významnou část zdrojů do rozpočtu turnaje. Dohoda je zatím pro letošní akci, po jejím vyhodnocení se bude jednat o dalších ročnících. Součásti dohody je i změna názvu turnaje na Sberbank Pilsen Masters.

Sberbank CZ, součást třetí největší evropské bankovní skupiny, je novým titulárním partnerem golfového turnaje Ladies European Tour v Plzni. Ten se uskuteční od 24. do 27. července pod názvem Sberbank Golf Masters 2014 a měl by přilákat do ČR doposud nejkvalitnější startovní pole.

Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí této špičkové ženské profesionální golfové akce, která se v České republice zabydlela a nachází stále více fanoušků. Věříme, že obliba ženského golfu poroste stejně rychle jako pozice naší banky na českém trhu. Stejně jako čeští golfoví fanoušci si přejeme, aby turnaj na Dýšině pomohl českým golfistkám v úspěšné cestě na olympijský turnaj v Brazílii,“ říká Radim Kovács, vedoucí komunikace Sberbank CZ.

„Turnaj Ladies European Tour, který se odehraje na českém území již počtvrté a na Dýšině podruhé, získal díky Sberbank CZ velmi silného a zároveň prestižního partnera. Věříme, že je to ocenění stoupající kvality jak samotného golfu, tak vlastní akce. Chtěli bychom Sberbank CZ poděkovat za důvěru a společným partnerstvím přispět k dalšímu úspěchu turnaje a ke zviditelnění velmi progresivní bankovní značky na českém i evropském trhu,“ uvedl Robert Klotz, generální manažer promotérské společnosti Goram.

Sberbank Golf Masters 2014 se bude hrát v areálu Golf Parku Plzeň – Dýšina za účasti nejlepších světových profesionálek a také domácích hráček v čele s olympijskou nadějí Klárou Spilkovou o celkovou dotaci 250 000 eur, a to na tři soutěžní kola, jimž předchází turnaj pro-am. Akci patřící do série Ladies European Tour budou moci příznivci golfu sledovat jak na místě, tak v přímých televizních přenosech, které půjdou do desítek zemí celého světa, včetně České republiky prostřednictvím ČT Sport.

 

.