Turecko s Golf.cz za super cenu

19.08.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Tým Hole in 1 Travel a Golf.cz přichází s jedinečnou nabídkou zájezdu do tureckého Beleku za akční cenu 24 990 CZK. Cena zahrnuje zpáteční letenku, přepravu golfových bagů, letištní transfery, ubytování v pětihvězdičkovém hotelu, 3x green fee na vyhlášených hřištích, dopravu na hřiště a zpět, celodenní stravování formou all inclusive, účast na přátelském turnaji o věcné ceny! Přidejte se k partě milovníků golfu a dobré zábavy!

Od první chvíle vaší golfové dovolené budete rozmazlováni dokonalým servisem, kterým jsou resorty turecké riviéry pověstné. Po přistání na letišti Atalaya budete přepraveni klimatizovaný autobusem do hotelu, kde pro vás bude připraven welcome meeting. Mezitím, co se postaráme o váš bezstarostný check in, získáte základní informace o hotelovém servisu společně s welcome drinkem. Ela Quality Resort Hotel patří k těm nejluxusnějším resortům v okolí Beleku. Už při prvních momentech strávených ve společných prostorách je patrné, že na vybavení se tady opravdu nešetřilo. Při příchodu do hotelu Vás u recepce uvítají turecké sladké speciality a vázy s ozdobami z 24karátového zlata. Vstup do osmanského A la carte restaurantu tvoří ručně vyřezávaná dřevěná stěna, kterou umělec vytvářel několik let. Pokoje jsou vzdušné, prostorné a moderně designované. Vybavené klimatizací, plasmovou televizí, WIFI připojením, bezpečnostním sejfem, minibarem a balkónem s výhledem na okolní přírodu vám poskytnou maximální pohodu. V hotelu budete mít zajištěný celodenní přísun alkoholických nápojů a pokrmů všeho druhu. Po celou dobu vašeho pobytu vám bude k dispozici zástupkyně Hole in 1 Travel připravená řešit každý váš problém. Vaši jedinou starostí tak bude, jakou hůl si vybrat na ten či onen odpal.

Také pro váš nehrající doprovod je Ela Quality Resort Hotel ideální místo pro aktivní i pasivní odpočinek! K hotelu patří rozsáhlá oblast blankytně modrých bazénů a 270 metrů dlouhá privátní písková pláž. Rozsáhlý wellness nabízí všemožné procedury v prostředí, které dokonale imituje osmanské lázně. V noci to tady opravdu žije! Vyhlášené bary a diskotéky zavírají až za svítání. Každý večer je pro hotelové hosty připraven výběr zábavy všech stylů. Od taneční show, karaoke, párty na pláži, živou hudbu až po letní kino a divadelní představení.

Nenechte se ovládnout podzimní melancholií a pojeďte s námi za golfem do Turecka od 14.-18.11.2012! Pro účastníky Golf.cz Open Tour a Golf.cz Tour 5% sleva. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Za tým Hole in 1 Travel,

Lenka Smetanová
e-mail: lenka.smetanova@holein1travel.com,
tel: +420 721 812 616,
http://www.holein1travel.com