Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tintěra v kalendáři Radost dětem

01.11.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Lukáš Tintěra

Radost dětem se jmenuje charitativní kalendář, který ve dvanácti filmových obrazech zobrazuje dvanáct onkologicky nemocných dětí a dvanáct známých osobností. Vznikl pro radost a na podporu malých pacientů, kteří nemohou žít životem zdravých lidí. Zobrazuje sny dětí, které jsou na fotografiích společně se známými osobnostmi, čím by jednou chtěly být, až budou velké a zdravé.

Na jednom z obrazů kalendáře je vynikající profesionální golfista Lukáš Tintěra s budoucí golfistkou. Na dalších jsou osobnosti Leona Machálková, Jiří Mádl, Tereza Kostková, Martin Gardavský Petr Koukal, Libor Sionko, Martin Kraus, Magdalena Reifová, Lukáš Pavlásek, Monika Bagárová a Petr Vojnar. Autorem fotografií je Stanislav Honzík.

„V patnácti jsem přišla o nohu v důsledku osteosarkomu. Od té doby se mi život změnil hodně, nemůžu dělat tolik věcí jako předtím, ale mám kolem sebe rodinu i přítele, takže se to dá všechno zvládnout. A to i díky nové protéze, díky které jsem se vrátila do normálního života,“ uvedla pro revue.idnes.cz devatenáctiletá Kateřina Jeníková, jež na fotografii pózuje s Terezou Kostkovou.

Kalendář je prodejný, stojí 300 Kč a lze si ho objednat zde

 

Více o kalendáři na revue.idnes.cz ….. Stránky projektu Radost dětem

 

.