ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Tigerovi mizí kamarádi

09.08.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Nový caddie, nový management, nové boty, ale má Tiger také nové kamarády? Například Charles Barkley, bývalá  hvězda NBA, promluvil veřejně o svém prátelství s Woodsem.  Z jeho řeči vyplynulo, že považuje Tigera za bývalého kamaráda.

„Myslíte si, že jste s někým kamarád, mluvíte spolu jednou do týdne, děláte s ním věci, které vás oba baví. Já jsem ale s Tigerem nemluvil dva roky a říkám si, co se děje?“ řekl populární basketbalový analytik pro TNT. Barkley přiznal, že se jejich kontakt začal postupně vytrácet počátkem Tigerovy neslavné skandální éry. Několikrát se prý poté pokoušel s Tigerem spojit, ale čtrnáctinásobný držitel majorových titulů byl k nezastižení a navíc si změnil telefonní číslo.

K tomu, aby promluvil o Woodsovi a jejich nefungujícím přátelství, ho přiměl fakt, že Tiger vyhodil svého caddie Steva Williamse, dalšího Barkleyho kamaráda. „To, že se zbavil Steva Williamse, pro mě byla poslední kapka,“ dodal Barkley.

Vypadá to ale, že Barkley není jediným Tigerovým mizejícím kamarádem z řad vlivných sportovců. Časopis Sports Illustrated přinesl zprávu o dalším podobném případu. Píše, že kdysi velmi medializované přátelství s tenisovou hvězdou Rogerem Federerem je již také minulostí.

S tím, jak oba dominovali svému sportu na historické úrovni, měli respekt jeden pro druhého, který zvysoka přesahoval sms zprávy s gratulacemi. Jejich hravá reklama pro Nike a Gillette jim pomohla s vývojem jejich značek, ale také se vzájemně podporovali, když byl jeden z nich v akci.

Je velmi těžké najít důvod, proč Tiger postupně přichází o své přátele, obzvláště když je jeho osobní život takovým tajemstvím.


Aneta Zárubová

Počet přečtení: 1 717
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017