Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Tiger Woods stále může vyhrávat, tvrdí jeho caddy

09.02.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Interview, Novinky, Rozhovory
A A A

2015 U.S. OpenPosledních pár let bylo pro bývalou světovou jedničku Tigera Woodse hodně těžkých. Velké bolesti, několik operací, náročná rehabilitace. Navíc ztráta pocitu nepřemožitelnosti a pochybnosti, jestli ještě někdy dokáže vyhrát nějaký turnaj.

Jak se Woods asi cítí, když se z pozice světové jedničky, v které strávil celkově 683 týdnů, propadl ve World Golf Ranking až na 440. pozici?

Woodsův caddy Joe LaCava poskytl interview pro ESPN, kde tvrdí, že to vítěz 14 majorů nevzdává, a že ještě dokáže na hřišti zabojovat.

„Stále věřím, že bude schopný jít dál a vyhrávat,“ řekl LaCava: „Podle mě Tiger dříve či později překoná svá zranění nebo to nazývejte, jak chcete. Můj názor je, že je to stále ten hráč, s kterým jsem kdysi začínal. Pořád je to Tiger Woods.“

LaCava pracuje s vítězem 79 PGA turnajů od roku 2011. Nyní čeká doma v Connecticutu na to, jak se Woodsův stav bude nadále vyvíjet. Odmítl již spoustu nabídek od jiných golfistů, protože upřednostňuje práci s Woodsem a doufá, že jeho čas znovu přijde.

„Vím, čeho je schopný,“ uvedl: „Viděl jsem to celé ty roky, co spolupracujeme. Všichni víme, co dokáže!“ dodal Joe LaCava.

Celé interview najdete ZDE