Tiger Woods opět fit

07.11.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Tiger Woods věří, že je připravený na návrat ve své nejlepší formě. Otřepal se ze zranění, která brzdila jeho posun v kariéře během předešlých dvou let. Bývalá světová jednička říká, že v poslední době hodně trénoval a svou hru začíná znovu cítit.

„V posledních letech jsem nehrál podle svých představ,“ přiznal se Woods během své jednodenní návštěvy Singapuru. „Udělal jsem pár změn ve švihu, které nebyly úplně ideální a samozřejmě mé zranění sehrálo své.“ Nyní je už ale prý zdravý, hraje častěji a jeho hra je mnohem konzistentnější. Od roku 2009 nevyhrál žádný turnaj a poprvé od roku 1996, kdy mu bylo dvacet, vypadl z top padesáti nejlepších hráčů. Woods se minulý měsíc zúčastnil turnaje Frys.com Open a skončil na třicátém místě. Jeho dalším turnajem bude Australian Open od 10. do 13. listopadu.

Své neúspěchy v poslední době Woods připsal cyklické povaze kariéry profesionálních golfistů. „Když se podíváte na kariéru každého golfisty, mají své dobré a špatné momenty. Nehrajeme zkrátka dobře pořád,“ uzavřel Woods.


Aneta Zárubová