Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tiger Woods na Tavistock Cup

17.03.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Šesté dvoukolové  utkání mezi desetičlennými týmy  členů klubů Lake Nona  Golf & Coutry Club a Isleworth Golf & Country Club  skončilo vítězstvím týmu Lake Nona 17 : 13. 

Dvoukolové  utkání mezi desetičlennými týmy  členů klubů Lake Nona  Golf & Coutry Club a Isleworth Golf & Country Club  se hraje již pošesté.  První kolo bylo odehráno v pondělí 16. března, druhé kolo se hraje v úterý 17. března.  Kapitány týmů jsou Mark O´Meara  a Ernie Els. V týmu Lake Nona je osm cizinců, v týmu Isleworth jenom pět.  Za Ilseworth hraje například Tiger Woods, za Lake Nona  Ernie Els.   Turnaj vysílá Golf  Channell.
Po prvním kole fourballů vede Woodsův domovský Isleworth 6:4. Za vítězství jsou dva body, za remízu jeden, za prohru nic. První kolo se hrály fourbally ve kterých zvítězil Isleworth, v dalších soutěžích byl úspěšnější Lake None.

V druhém kole se hrály singly a každému hráči se počítalo skore do dvou zápasů. LEake None se podařilo nepříznivý stav zvrátit. Woods vypůlil svůj zápas  s Poulterem a započítalo se mu vítězství nad Stensonem.  NEjlepší skore zahrál Graeme McDowell 66.
V tomto kole zvítězilo Lake None  13:7.  Celkem skončil zápas vítězstvím Lake None 17:13.
Tiger Woods na prvním týčku prvního kola věnoval svému protihráči Stensonovi nové spodky Nike, až se příště bude svlékat na hřišti. Stenson odehrál na CA Championship o víkendu úder z bahna pouze ve spodkách značky Bjorn Borg.

Utkání letos hostilLake Nona Golf & Country Club v Orlandu. Hrálo  se o celkových 3 miliony dolarů. Vitězný tým si rozdělil 1 milion dolarů, poražený 500.000.  Další milion bude věnován nacharitu. Hrálo se také o  odměny za Longest drive, Nearest to the pin a dosažené eagle.
Diváci musí být podle dispozic soutěže oblečeni buď v modrých nebo červených tričkách. Modrá je barva Lake Nona, červená Isleworthu.
Obě kola začínají příletem vrtulníků s hráči Isleworthu na hřiště Lake Nona.

Podrobné výsledky zde

 

 

 

Sestavy:

 

 
 

 

Odkazy: ….. Lake Nona GC&C ….. Isleworth GC&C …. Hřiště Lake Nona na satelitní mapě …… Hřiště Isleworth na satelitní mapě ….. Stránky turnaje