Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tiger se jen tak nevzdá

31.05.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

tigerTiger Woods se po třech týdnech rehabilitace svého poraněného krku vrátí na PGA Tour. Tento  týden bude obhajovat svůj titul na turnaji Memorial.

Z turnaje The Players Championship musel kvůli zranění odstoupit 9. května. Na svém webu ale ve středu potvrdil, že bude hrát příští týden v Muirfield Village, kde již vyhrál čtyřikrát a bude se snažit obhájit své loňské vítězství.

Woods poslechl své lékaře, kteří mu pauzu a rehabilitaci doporučili. I když se podle svých slov ještě necítí stoprocentně ve své kůži, na turnaj se těší. Minulý týden byl již schopen plně trénovat.

Turnaj, který hostí Jack Nicklaus bude jistě vhodnou přípravou na  U.S. Open na Pebble Beach dva týdny poté. Woods vyhrál Memorial v letech1999-2001 a také minulý rok.

Stále ještě světová jednička prozradila, že je ještě mnoho věcí ohledně jeho golfu nejistých a bude záležet na zlepšení jeho fyzického i psychického stavu. Woods také potvrdil svou účast na červencovém British Open v St. Andrews.

Před rokem, Woods začal finálové kolo Memorialu čtyři rány za Jimem Furykem, ale zahrál neskutečných 65 ran a díky birdie na posledních dvou jamkách vyhrál o jediný úder. V posledním kole se mu také podařilo zasáhnout všech 14 fairwayí.

 

 Aneta Zárubová

Aneta75P