Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tiger mluvil o dětech

14.02.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Bývalá golfová jednička, Tiger Woods promluvil v exkluzivním interview pro CNN i o své rodině. Jako nejlepší věc na světě označil možnost trávit čas se svými dětmi. Zdá se, že se jeho život opravdu vrací do normálu a dokonce se podle Woodse ubírá správným směrem.

Woods má nyní své děti Sama a Charlie ve střídavé péči poté, co se v srpnu minulého roku rozvedl s manželkou Elin Nordegren, když se odhalily jeho mimomanželské aféry. Manželství jim vydrželo šest let.

Tento rok se Tiger snaží znovu získat svůj ztracený titul nejlepšího světového golfisty, ale při tom také neopomněl zdůraznit, jak si váží času stráveného s dětmi. Být k dispozici svým vlastním dětem je pro Tigera tím nejcennějším. “Když jsem s nimi, neexistuje pro mě nic jiného. Je to velmi speciální moment.“

Poprvé za čtrnáct sezón zažil Tiger dvanáct měsíců bez výhry, i když je držitelem rekordu v době strávené na trůnu světového golfu, kde vydržel neuvěřitelných 281 po sobě jdoucích týdnů. Do Woodsova života se údajně ale vrátila rovnováha a jak sám říká, „dnes je můj život daleko více tam, kde měl být.“

Pětatřicetiletý hráč také zůstává sebevědomý a pevně věří ve své schopnosti. Nyní je Woodsovým cílem samozřejmě vyhrávat turnaje, a to hlavně majory, podle jeho slov by pak mělo první místo ve světovém žebříčku přijít samo.


Aneta Zárubová