Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Tiger je zdravý, alespoň to tvrdí

12.09.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jelikož se Tiger Woods vydal do boje s přestavbou svého švihu s pomocí kanadského trenéra Seana Foleyho, odborníci se ptají, jak je na tom Tigerovo tělo, které musí odolávat nejintenzivnějšímu golfovému období, kterému čelí od doby své nehody na Floridě.

Woods, kterému bude v prosinci 35 let, utrpěl při nehodě před svým domem na Floridě zranění, o kterých neinformoval média a kvůli kterým musel odstoupit z květnového turnaje Players. Jeho sezóna 2009 zahrnovala 6 vítězství, ale také vleklé problémy s levým kolenem, s kterým podstoupil chirurgický zákrok po vítězství na U.S. Open na Torrey Pines v roce 2008.

“Jsem zdravý, cítím se dobře,” informoval v pátek Woods, poté, co rozdal podpisy po druhém kole turnaje BMW Championship na hřišti Cog Hill.

Před rokem Woods tuto událost vyhrál již po páté, ale tento rok je pro něj velmi složité se umístit dostatečně vysoko na kvalifikaci na Tour Championship, které se hraje za dva týdny. Bojuje také se svým starým švihem a snaží se do něj včlenit změny, na kterých pracuje s Foleym. Haney a Woods se rozešli před U.S. Open.
Woods na dohady o svém zdraví reaguje tak, že sebejistě tvrdí, že žádné zdravotní problémy nemá.


Aneta Zárubová