Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

TELEVIZNÍ POŘAD GOLF 2004

20.03.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na programu České televize bude od čtvrtka 25. března znovu vysílán pořad o golfu. Čtrnáctideník GOLF 2004 navazuje po zimní přestávce na svou čtyřletou tradici a opět přináší golf na obrazovky.
Praha – Od 25. března bude na programech České televize znovu vysílán pravidelný pořad o golfu. Každých čtrnáct dnů budou moci příznivci golfu v rámci sportovního bloku sledovat dvaceti resp. patnáctiminutový pořad GOLF 2004 v hlavním vysílacím čase, tedy každý druhý čtvrtek obvykle v 19:15 na programu ČT2. Pro Českou televizi bude pořad GOLF 2004 bude vyrábět společnost Golf Media s.r.o.

Kromě zpravodajství z nejvýznamnějších zahraničních turnajů, zahrnujících americkou, evropskou a ženskou profesionální sérii, se bude pořad výrazněji věnovat i původnímu domácímu golfovému dění. Z dalších částí pořadu zaujmou základy golfu pro začátečníky a praktické instruktáže pro pokročilé hráče pod vedením zkušených českých profesionálů. Nebude chybět ani koutek pravidel, profily golfových legend a další rubriky či soutěž o ceny.

Kromě obce golfistů je tento pořad o golfu již po čtyři roky sledován i dalším širokým diváckým spektrem. Podle údajů z minulého období se sledovanost pořadu přibližuje 100 000 diváků. Těm se bude věnovat osvětová část golfového pořadu.

Pořad GOLF 2004 je v současnosti jediným televizním pořadem na území ČR věnovaný golfovému sportu. Golf má celosvětově podle oficiálních údajů jedno z předních míst ve sledovanosti sportovních pořadů.

Generálním partnerem pořadu Golf 2004 je HVB Bank, banka která vám rozumí. Hlavními partnery jsou dále telekomunikační operátor GTS, výrobce foto, video a kancelářské techniky Canon a leasingová společnost CAC Leasing. Mediálními partnery pořadu Golf 2004 budou Lidové noviny a GD – česká verze amerického magazínu Golf Digest.

Oficiální stránku pořadu GOLF 2004 najdete na internetové adrese golf2004.golfmedia.cz

[Gallery not found]